Windy

ironEyE demiş ki:
Sağ elinin orta ve işaret parmağını birleştir.Diğer parmaklarını yumruk olraka sık ve o birleştirdiğin parmaklarını 90 derece açıyla rakibinin boğazındaki atar damara dokunuyomuş gibi ama sertçe vur.(Ama bunu en kötü ihtimalde yap.Çünkü bazen uzun süreli bayılma bile olabiliyor.)
Josephine demiş ki:
Baya heyecanlı :popcorn:

Şu ana kadar yüzüme 1 kere bile yumruk yemedim...Kavga bana göre değildir ama gerekirse de yaparım...

Sana tavsiyem ilk çıktığında öylece dur,konuş o senin saldırmanı bekleyecektir...Hiç bişey yapma konuşma bile ölece karşısında dur eğer senle konuşmaya yönelmez ve sana ağır sözler ve şiddet uygularsa direkt çenesinin sağ tarafında çene ile kulak arasındaki şah damarının üstündeki boşluğa yumruğu oturt,bakalım kendine gelebilecek mi? ... Ama ben gene de karşısında dur hiç bişey deme olayı çözmeye çalış,akıllanmazsa kavga et derim...
bahsettiğiniz yere dengesiz bir vuruşunda karşısındakini öldürebilir :thumbsup:

[GM]Polgara demiş ki:
Sapıttınız farkında mısınız? Sonunda bu da oldu. Kavga işine de girdik.
WT için özel rütbe açarız belirli kişilerin göreceği bir de topic açalım orda kavga dövüş takılın siz^^
Katılıyorum Sana Abi :beer:

WindTalker demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Sağ elinin orta ve işaret parmağını birleştir.Diğer parmaklarını yumruk olraka sık ve o birleştirdiğin parmaklarını 90 derece açıyla rakibinin boğazındaki atar damara dokunuyomuş gibi ama sertçe vur.(Ama bunu en kötü ihtimalde yap.Çünkü bazen uzun süreli bayılma bile olabiliyor.)
Josephine demiş ki:
Baya heyecanlı :popcorn:

Şu ana kadar yüzüme 1 kere bile yumruk yemedim...Kavga bana göre değildir ama gerekirse de yaparım...

Sana tavsiyem ilk çıktığında öylece dur,konuş o senin saldırmanı bekleyecektir...Hiç bişey yapma konuşma bile ölece karşısında dur eğer senle konuşmaya yönelmez ve sana ağır sözler ve şiddet uygularsa direkt çenesinin sağ tarafında çene ile kulak arasındaki şah damarının üstündeki boşluğa yumruğu oturt,bakalım kendine gelebilecek mi? ... Ama ben gene de karşısında dur hiç bişey deme olayı çözmeye çalış,akıllanmazsa kavga et derim...
bahsettiğiniz yere dengesiz bir vuruşunda karşısındakini öldürebilir :thumbsup:
Adamı hapse sokacaksınız sanki dövüş filmi çekiyoruz :mrgreen:

Kavga sırasında dayak yersen " forumda birisi şöyle demişti dur bi deniyim sen şimdi görürsün "felan dersin kendine hakim olamazsın başın belaya girer sonra :mrgreen:

Bak kesinlikle kaval kemiğine çalış ( Ayaktan dize kadar olan kemik ) ve böbreğe tekme atmaya bak eğer sen tekme atarken korunmaya çalışırsa boş anında hayalara ölümcül darbeyi indir...

Majestic demiş ki:
Atı alan üsküdarı geçti. xDD Çocuk afk olmuş. :D Yarın gidip kavga edecek herhalde.Yurdum insanı FTW. :D :D
hiç sanmıyorum hacım bugün ki gibi yarında onun için farklı birsey olmayacak diye düşünüyorum ve ilk yazılan mesajdan bunu çıkartıyorum.

Konu Kapandımı Bilmiyorum Ama Benim Taktigi Uygula saglam bi taktiktir.

arkadaslarını topla arkadaslarını sokagın giriş cıkıslarına ve buluscagınız yanlara dizilsinler ne sen onları nede onlar seni tanıyo ol adam geldigi zaman selamlaşalım de ve kafayı at ardından adam yere dusmesi lazım dusmesse hayalarına tekme at atamıyorsan biraz yumruklasın ve ardından arkadaslarını çagır adamın pertini çıkartın :twister:

NOT: kavga herşeyi çözmez konusarak anlasmak en iyisidir.ama kavga bir çeşit sitres atma yoludur

allah allah kavga herseyı cozmez dıyorsunuz adama taktık ogretıyorsunuz anlamıs degılım..

hai kick(bole yazılıodu galiba 1 yıldır kick box yapmıorm unuttum hepsini :D) aparkat, çeneye sağ kroşe, burna sağlam bi kafa ve göğüsün tam ortasına bir dirsek onemli bi darbe olur bu karşıdakinin nefesi kesilebilir hatta ölüme kadar gidebilir dikkatli olmakta fayda var ^^

Beyler noluya hatırlatırım biz burda bir kavga forumunda edeil online oyun forumundayız :twisted: :twisted:
:twisted:

(tüm modlara sesleniorum bu topici kilitleyelim lütfen :coffee: )

seakirpi demiş ki:
Beyler noluya hatırlatırım biz burda bir kavga forumunda edeil online oyun forumundayız :twisted: :twisted:
:twisted:

(tüm modlara sesleniorum bu topici kilitleyelim lütfen :coffee: )

Zararı mı var ?

Kavga'nın olumsuz yönlerini söylüyorlar işte kavgayı seven insanlar azda olsa birşey öğrenmiştir :wink1:

Yukarı Alt