lütfen bi ALLAH ın kulu yardım etsin tombalacı ya pm atıorm cvp vermio kimse sölemio bende start gelio basıorm sonra açılmaya başlıo ekran tam siyah oluo sonra tak kapanıoo lütfen yardım!!!!!!!!!

ilk önce reset at
bilgisayarında sunworlden baska sro varmı varsa sil
eğer oyun clientinde virüs olabilir virüs programını kapat açılmasını engelliyor olabilir.
bunlarını dene bir belki olabilir
alta açık olan prog varsa windows görev yöneticisinden kapat..

Kardeş aynı problemi ben win7 de yaşadım acaba neden olmuyor deyip xp kurdum onda da aynı sıkıntıyı yaşadım. Arkadaşımdan çalışan sunworld'ü kopyalayıp (komple) kendi pc me kopyaladım ve şu anda hiç bir sıkıntı yok yani demek istediğim oyunun elindeki dosyalarında bozukluk var, bence çalışan bi sunworld bul ve pc ne kopyala. Kolay gelsin inşallah çözüm olur. Unutmadan pcnde bulunan diğer sunworld dosyalarını da komple sil. Hatta sildikten sonra Ccleaner türü bi programla da temizle.

işlemlerden kapat ama bazen açık olabilir oyun kapattığın zaman bile.

sicebas sende ekle plzzz konuşalıım acill sen eer yapabilirsen msnden sıkıştırıp at dosyayı plz

rica etsem arklar swsro2 vip accountum var ama oyunayamıom bi upload etseniz lütfen!!!!!!!

Sitede uploatı var ben indirdim çalışıyo yükleme paketdi falan olmadan oyunun tümü...

Yukarı Alt