Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
Yürek burkan bu belgeseli okumaya başlamadan önce kalp hastalarının monitörden uzaklaştırılmasını rica ederim :P

- Resim Silinmiş.

Yalnız Yaşayan İnsan Türü: Foreverus Alonus

Türümüzün adı Foreverus Alonus'tur.
Türümüzün en belirgin özelliği sabah kalktığında yerine getireceği ilk görev
aylardır ağzına koymamış gibi sigara paketine sarılmaktır.

Daha sonra yoldan geçen simit poğaça satıcısı beklenir. Gözlemlediğimiz bu yeni ırk
kendi karnını doyurmak için 5 dakika içinde "Tost" adını verdiklerini yemlerini hazırlayabilmelerine rağmen çok üşengeçtirler.

Kahvaltı sonrası sıvı ihtiyacını gidermek için kahve, çay gibi gece uyuduğu iki üç saatlik uykunun getirdiği uykusuzluğu minimuma indirecek içecekleri içer ya da yer. ((bkz: Kahve yiyen insanın hali))

Bu yeni tür doğal ortamı olan evlerde diğer insan türlerinden
((bkz:neanderthal, homosapiens, örümcek adam)) ayırt etmek neredeyse imkansızdır.
Yuvalarına kimliği belirsizlerce bırakılmış ton balığı,
yaprak sarması gibi leziz yiyecekleri bira gibi iğrenç içecekle karıştıran,
bu yüzden mide fesatı, gastrit gibi sorunlarla çok sık karşı karşıya kalan türümüz,
evcil hayvanlarını da kendine benzetmekte çok ustadır.
((bkz: Alkolik İran Kedisi)) ((bkz: Garfield))

Hayatının büyük bölümünü güneş battıktan sonra geçiren Foreverus Alonuslar,
bilgisayar başında geçirdikleri zamanda ölü gibi oyun oynamak yerine değişik düşüncelere girişiler.
Kullandığımız silkroad programlarını yapanlar, okuduğumuz eşsiz şiirleri yazanlar
ya da polis copuyla en iyi arkadaşlıkları olanlar
genellikle Foreverus Alonuslardır.
Kendilerine meslek olarak genellikle öğrenciliği seçen foreverus alonuslar, kendi gibi alonus
olan çevresinin evine gelip zaten bozuk olan düzeni altüst etmesine bayılırlar.
Bahar temizliği dışında evini temizlemeyen türümüz, bu pisliğin içinde oldukça mutludur.

Sanılanın aksine oldukça duygusal olan Alonuslar, sevdiklerinin resimlerini duvalara
yapıştırarak onlara taparlar. Bu inanç sisteminde en önemli ibadet olan bu resimleri asmak
ve tapılan kişiyi düşünerek alkol alıp sigara içmek, diğer insan ırklarının sahip
olduğu inançlarla pek örtüşmediğinden Alonuslar toplum içinde "Dinsiz imansız", "Allah'sız kitapsız",
"Materyalist anarşist"
ve "p..., o... " gibi ithamlara maruz kaldıkları sıkça görülür.

Binbir zorlukla bir Foreverus Alonus mağarasına girdik ve sizler için hayatının büyük bölümünü geçirdiği
bilgisayar masasını görüntelemeyi başardık.

- Resim Silinmiş.

ps: Alone'un üzerine alınmasını istemem.
Yalnız anlamına geldiği için Alonus türün adı.​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Hacım bunun devamı olursa güzel olur düşüncesindeyim :thumbsup:
Kendim bir Alonus olmasamda etrafımda bu tür arkadaşlar mevcut ^^ Ortak dertleri genel olarak toplum içinde maruz kaldıkları ithamlardır ( yani benim izlenimim)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bu kadro hep aynı muhabbetlerde toplanıyorlar çok güzel ama genele yayılın kuzum bizi de alın diğer ortamlara :D

Mustafa sen beni öldürmeyemi niyetlisin gülmekten morardım o mandallar nedir allah aşkına hahaha :mrgreen:

aman allahım yoksa ben de mi bir Foreverus Alonus'um :P

değilsem de o tarafa doğru kayıyorum galiba :mrgreen: düşünce çok güzel, anlatım çok güzel. o zaman bize de devamını istemek düşer :santa:

Yukarı Alt