1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Yalancı Kazım!


 1. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı

  Fenerbahçe'de Kazım sabırları taşırdı. Fenerbahçe Kulübünü kendi yalanına ortak ederek, sadece kendini değil, kulübünü de zor durumda bırakan Kazım'a ceza geliyor!


  [​IMG]


  Kasımpaşa maçında cezası nedeniyle görev yapamayan Kazım Kazım ve sakatlığı nedeniyle kadroda yer almayan Andre Santos'un, maçtan sonra Beyoğlu'ndaki bir gece kulübünde eğlendikleri pazar günü bir çok gazetede yayınlanmıştı.

  Fenerbahçe Kulübü ise bu haberi resmi internet sitesinden yalanlamıştı. Açıklamada, Kazım ve Santos'un izinli olmalarına rağmen söz konusu yere eğlenmete gitmedikleri öne sürülmüş ve "Profesyonel Futbol Takımımız oyuncularını birbirleriyle yaşanmamış olaylar' üzerinden kıyaslayarak bazı oyuncularımız olduğundan farklı yansıtmaya çalışma amacı güden bu tarz haberlere önem vermemenizi rica ederiz" denilmişti.

  Dün ise Fenerbahçe'den yapılan açıklamaya başta Sabah Gazetesi olmak üzere birçok gazete tepki göstermiş ve Beyoğlu'nda eğlenen Kazım ve Dos Santos'un fotoğraflarını sayfalarına taşımıştı. Gazetelerin bu fotoğraflarla haberi belgelemesi Fenerbahçe'nin yalanlamasını taca çıkarmış oldu.

  FENERBAHÇE'DE OKLAR KAZIM'A DÖNDÜ!


  Bu olayın ardından gözler, basını yalanmaya çalışırken doğruyu yansıtmayan bir açıklama yapmış olan Fenerbahçe Kulübü'ne çevrildi. Sarı lacivertli kulübün inandırıcılığını ciddi olarak zedeleyen ve kulübü yalancı durumuna düşüren olayın perde arkasından ise Kazım çıktı!

  Gazetede çıkan ilk haber sonrası Kazım'ın yöneticilere yalan söylediği ve "Haber doğru değil!" dediği; kulübün de bunun üzerine yalanlama yoluna başvurduğu ortaya çıktı.

  Fenenbahçe Kulübü haberin doğru olduğunun ortaya çıkmasından sonra bir açıklama daha yaparak Kazım'ın yalan beyanı nedeniyle ceza alacağını duyurdu. 'Fenerbahce.org'daki açıklama şöyle:

  "Futbolcumuz Kazım Kazım'la ilgili 29.11.2009 tarihinde resmi internet sitemizden yapmış olduğumuz açıklama, oyuncumuzun kendi beyanı üzerine kaleme alınmıştır.

  Ancak daha sonrasında yapılan araştırmalarda, futbolcumuzun cumartesi akşamı bulunduğu mekan ve orada bulunma saatiyle ilgili gerçekleri tam olarak beyan etmediği ortaya çıkmıştır.

  Bu futbolcumuz ile ilgili gerekli disiplin cezasının uygulanacağını kamuoyuna bildiririz."
   
 2. DeathKinq

  DeathKinq Tanınıyorum

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  335
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  wérSnLer CezaSını ßenCede En iYisi ßu :P