1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Yalancı Bahar


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...

  Yarın 23 dereceyi görecek İstanbul, hafta ortasında hızla soğuyacak ve cumartesi günü sıcaklık 12 dereceye inecek.

  [​IMG]

  Çarşamba ve cuma günü yağmur şiddetli yağacak. Türkiye genelinde de sıcaklık 8 derece düşecek.

  Libya'dan esen lodos sıcaklığı tüm Türkiye'de hızla artırdı. Bugün İstanbul 22 dereceyi gördü, yarın hava daha da sıcak olacak.

  İki gün Balıkesir, Sakarya, Ege, İç Anadolu, Bolu, Karabük boyunca sıcaklıklar 24-28 derece arasında. Ancak yüksek sıcaklıkların yanında bahar yağmurları da sürecek.

  Yarın Marmara, Ege ve ülke genelinde yağmurlar yoğun çöl tozu geldiğinden çamur şeklinde yere inecek. Arabaların ve evlerin camlarında çöl tozları görülecek.

  Çarşamba günü hava hava ılık, Marmara ve Ege'de kuvvetli sağanaklar başlıyor, perşembeden itibaran pazara kadar ülke genelinde sağanaklar devam edecek.

  İstanbullulara iki gün yağmur olsa bile bu sıcak havanın tadını çıkarmalarını öneriyoruz, çünkü perşembe hava soğuyacak.

  Rusya üzerinden gelecek soğuk hava sıcaklıkığı en az 8 derece düşürecek. Soğumadan en fazla Marmara ve Batı karadeniz, ardından daha az şiddette Ege ve İç Anadolu etkilenecek.

  İstanbul çarşamba 19, perşembe 15, cuma 13, cumartesi 12 derece olacak.

  Kentte yarın hafif yağmur var, hava bulutlu. Çarşamba ve cuma yağmur kuvvetli. Perşembe hava kapalı ve cumartesi günü de yağmur var.