1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Yalan tanıtım yapanlar hakkında

1. KrkSkeiz

KrkSkeiz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle iyi günler, Burada birsürü servere tanık oldum kah güzel,kah ölü fakat sırf şurda yalan tanıtım yapanlar için üyelik açtım alkis: adamlar kalkıp burada efendim şu kadar silk hediye efendim oyunumuzda şu var bu var indirip,kuruyoruz.Bir bakıyorsun silk 0 (hadi bunu geçtim server kalkınsın), Npc yok (hadi bunu da geçtim emek olsun), yahu adam sitede item satışı yok yazıyorsun misal;
    adam sitede max 110 cap, weapon max egypt power yazıyor fight item drobu kapanmış durumda, kendisi satıyor sonrada vay efendim server kalkınsın, iyide biz sana satma demiyoruz, yalan haber verme diyoruz!
    2 Player kazanmak için yaptığınız işe bak olmadi: Yapmayın yahu bari item satışı var yazın da direk çıkalım konudan!
    Not : Uzun oldu ama Extraloob'da böylelerini görmek gerçekten sinir bozuyor :coffee:
    Edit : Bu günde yaklaşık 4 server test ettim (saat 04:55) ve hala server arayışımdayım :detective:

2. CosmicGate

CosmicGate rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    DreamWorld FREE SİLK SATIŞIMIZ YOK. İTEM satışımız yok ama herkes kendi emeği ile kasıp herşeyini kendi yapıyor.

www.future2011.us

3. KrkSkeiz

KrkSkeiz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Buraya yazdığınıza göre göz atıyorum :dance: Download'a kurup uyumam lazım :uyku:
    Edit : PM atıyorum yardım yok summer3:

4. rootr

rootr rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    UP artık yahu bıktık şu soruna el atılsın boşuna netimizin hızı düşüyor yahu :@