CooLLer demiş ki:
Uff hacım bu ne Shocked .Gell kucu die mi cagiricaz ne ?O usttekiler uniqe degilmi yaa
vallaha kucu kucu mu diyecen pisi pisimi diyecen ama daha cok var bunlarin gelmesine canavarlarin hepsi bizim kestigimiz canavarlarin süslemesi kapilari falan yikarken yardim edeceklermis bize diye biliyorum ama buna daha coooooooook uzun süre var gibi geliyo kahvekeyfi

Jangan Cave deki uniqueler değil mi?Hatta 2 sini resimde görmüştüm.Silkroad üreticiliğini kaybediyo :?!!! Uniqueler hiç kale savaşında kullanılır mı :?!!!

buff demiş ki:
Jangan Cave deki uniqueler değil mi?Hatta 2 sini videoda görmüştüm.Silkroad üreticiliğini kaybediyo :?!!! Uniqueler hiç kale savaşında kullanılır mı :?!!!
bunlar uniq deil sadece savas icin yapilmis die biliyorum extraokk

-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Ss bölümünde gördüğüm uniqueler.Sadece renklerini değiştirmişler. Wink

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
buff demiş ki:
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.
-Resim Silinmiş.

Ss bölümünde gördüğüm uniqueler.Sadece renklerini değiştirmişler. Wink
ewt sadece renkleri deistirmisler zaten yaraticilik öldü bu kale savaslarida VI legendde gelecekmis sanirim ama ne diyelim güsel bisey olur ins extrabeer extraokk

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kale sawaşı bence acilen gelmesi lazım joymax in en büyük ve son kozu bu diye düşünüyorum daha ötesini şu an için hayal edemiyorlar Rolling Eyes

CooLLer demiş ki:
LorD_LeGoLaS demiş ki:
knight a benzettiler iyice valla Rolling Eyes Rolling Eyes

Knighta bi unique var benim bildigim oda atilla. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Abi bu adam unique stun koymusssss.Oluyomuydu ole.kılıclada devirek bare
dediğinden pek bişey anmadım ama benim demek istediğim kale savaşları knight ta da vardı. bildiğim kadarıyla. extraokk

extraloob demiş ki:
kale sawaşı bence acilen gelmesi lazım joymax in en büyük ve son kozu bu diye düşünüyorum daha ötesini şu an için hayal edemiyorlar Rolling Eyes
katılıyorum hatta şöyle birşeyde yapabilirler. guild warlarda her iki guildide ayrı ayrı ama benzer cave'e soksalar ve ordaki yaretıkları kim önce keserse kazansa gibi

LorD_LeGoLaS demiş ki:
CooLLer demiş ki:
LorD_LeGoLaS demiş ki:
knight a benzettiler iyice valla Rolling Eyes Rolling Eyes

Knighta bi unique var benim bildigim oda atilla. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Abi bu adam unique stun koymusssss.Oluyomuydu ole.kılıclada devirek bare
dediğinden pek bişey anmadım ama benim demek istediğim kale savaşları knight ta da vardı. bildiğim kadarıyla. extraokk
Valla bende anlamıdm.Knighta 2 bisey biliozya hava tim die soledim headbang2ft9

kos koca tiger 'ı da yaptılar ya 99 lv ne diyim artık hll olsun benim 40 k vurdugum tiger de bana vucam 40 k ( alcak rambo bana 40 vurdugunu unutmadım al sana) ve hüzün son raay_jovan yerde :lolmuch:

Yukarı Alt