1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Yahudiler bizi çanakkalede arkadan vurdu!!!!


 1. Style`

  Style` rank8

  Kayıt:
  1 Kasım 2008
  Mesajlar:
  132
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  İşte Siyonizmin tetikçilerinden M.Samuel Nissembaum'un "Yahudi Lejyonunun Doğuşu" adlı paçavra kitabında, bu ihaneti açıklayan satırlar: Büyük harp başladığında Mısır da bulunan Yahudi gençlerden meydana gelen bir güç oluşturulmuştu. Bu kuvvetin başına, Çar ordusunun kahraman subaylarından iki Yahudi olan, Viladimir Yalinstisky ile Trumpeldor geçtiler.  * * *

  YAHUDİLER BİZİ ÇANAKKALE'DE ARKADAN VURDULAR !!!

  Çehreler başka, lisanlar deriler rengarenk,
  Sade bir hadise var ortada, vahşetler denk.
  Kimi Hindu, kimi Yamyam , kimi bilmem ne bela,


  1490'lı yıllarda İspanya ve Portekiz'den kovulan Yahudileri Sultan Beyazıt, yağlı kazıklardan kurtarmış ve kutsal topraklarımızda bir misafir gibi ağırlamıştır... Dünya üzerinde tek hoşgörüyle karşılandıkları yer Türk toprakları olmuş ve Yahudiler'de bunun karşılığı olarak bizlere neyi reva görmüşler Tarih'e ibretle bir göz atalım:

  Hep şeytani fikirlerle mücehhez Yahudi cemaati, Birinci Dünya Harbinden İngilizlerin galip çıkacağı düşüncesiyle Filistin topraklarında hak kazanmak için birşeyler yapmak niyetindeydiler...

  İngilizlere yaranmak maksadıyla, Çanakkale Boğazında ki düşman ordularına katılmak ve Türk'lere karşı savaşmak üzere karar aldılar...

  Bu sevda uğruna Mısır'da bulunan Yahudiler arasından işsiz gençlerden oluşan bir gönüllü taburu kurarak Çanakkale'ye sevkettiler...

  Onbeşinci asrın sonunda İspanya da Hristiyanlar tarafından kızgın taşlara oturtulan Yahudilere Osmanlı İmparatorluğu kucak açmış ve beşyüz yıl onları kendi sıcak bağrında beslemişti. İşte şimdi Yahudiler tıpkı Şerif Hüseyin'in Hicaz çöllerinde yaptığı gibi, genlerinin emrine girip Türk milletini arkadan vuracaktı...

  Yahudinin vefa borcu ödeme usulü böyleydi tabi...

  Bu ihanet karşısında, gaddar Yahudi yüreğinin bile kısa da olsa bir an tereddüt geçirdiğini gene onların kitaplarından okuyoruz...

  İşte Siyonizmin tetikçilerinden M.Samuel Nissembaum'un "Yahudi Lejyonunun Doğuşu" adlı paçavra kitabında, bu ihaneti açıklayan satırlar:


  "Büyük harp başladığında Mısır da bulunan Yahudi gençlerden meydana gelen bir güç oluşturulmuştu. Bu kuvvetin başına, Çar ordusunun kahraman subaylarından iki Yahudi olan, Viladimir Yalinstisky ile Trumpeldor geçtiler. Bu suretle Yahudi kuvvetlerinin ortaya çıkmasına hiç bir engel kalmamış olduğu zaman, birdenbire içimizde bir endişe, tuhaf bir tereddüt doğuvermişti.

  Bunca yıldır başka memleketlerden eza ve cefa görerek koğulmuş Yahudilere karşı Türkiye'nin her zaman o en geniş ölçüde gösterdiği konukseverliğin hatırası!..

  Fakat Filistin neredeyse İngilizler tarafından işgal edilecekti. Bu pek yakındı. Bir Yahudi kuvvetinin İngiliz işgal kuvvetleriyle yanyana harbe girmesi muhakkak lüzumlu görülmüştü. Bu suretle İskenderiye'de toplanmış olan işsiz fakat güçlü kuvvetli Yahudi gençleri bir gaye bulmuş oluyorlardı. Onlar artık yeni bir ümit yeni bir iman kuşanmış olarak Yahudi ırkına büyük hizmetler verme fırsatının tadını çıkarıyorlardı.

  Fakat İngiltere hükümeti Yahudilerin bu arzularını hoş görmedi. Bir Yahudi gönüllü kıtasının İngilizlerle birlikte harbe katılmasını uygun görmediler.

  Bu haber Yahudi gençlere ziyadesiyle büyük bir üzüntü verdi. Nihayet uzun bekleyişler ve müzakereler sonunda 1915 mart'ın onikinci günü (Zion Mule Corps) isminde ki Yahudi taburu Çanakkale'ye gönderildi.

  Harpten sonra bu taburdan geriye dönen olmadı, böylece eriyen bu kuvvet yerine bir Yahudi Birliği daha teşkil edilememiştir".
  YAHUDİ DOSTLUĞU RÜZGARLARINA KARŞI İŞTE TARİH !!!
   
 2. Tarantella

  Tarantella rank8

  Kayıt:
  8 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.430
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  can you feel me now?
  din kardeşimiz diye araplara sahip çıktık..arkamızdan vurdular..
  dünya yahudileri şamar oglanına çevirdi.biz kucak açtık..arkamızdan vurdular..
  ermenilere 400 yıldan fazla süre huzur içinde yaşama şansı tanıdık..arkamızdan vurdular..
  fransızları ölümün eşiğinden kurtardık...evet,gene arkamızdan vurdular..

  ps: bizim pederin dükkandaki çalışma masasında bir yazı mevcuttur..üstünde ise şöyle yazmaktadır.."Hiçbir İyilik Cezasız Kalmaz"..
   
 3. XLaw

  XLaw rank8

  Kayıt:
  26 Ekim 2008
  Mesajlar:
  332
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  Şehir:
  GreunLand
  8O tüm konuyu özetledin
  Filistinlilere yıllarca kucak açtık İsraile para için peşkeş çekti şimdi ellerinde bi hiç :?: Sürekli ölüm Kendileri değil gelecek nesiller çok çekti ve tabi onlarda arkamızdan vurdular.
   
 4. Misproject

  Misproject Buralıyım

  Kayıt:
  17 Ekim 2007
  Mesajlar:
  3.879
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Antalya Beach Park
  ne zmn erkekçe savaştılarki ÇANAKKALE de arkamızdan vursunlar
   
 5. Quattro

  Quattro olduser

  Kayıt:
  25 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  6.933
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Mühendis
  Şehir:
  UnderGround
  Bunu bilinki Yahudiler dünyanın lanetli ırkıdır ve yahudiden ne dost ne arkdaş nede sırdaş olur tecrübelerle sabit... :thumbsup:
   
 6. buff

  buff rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  201
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Acıma yetime döner koyar .....

  Olayları özetleyen söz olsa gerek.
   
 7. Ilker Cindik

  Ilker Cindik nowayout

  Kayıt:
  10 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  2.627
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Türk olmakla gurur duyuyorum.
   
 8. ExtacyOfGold_

  ExtacyOfGold_ rank8

  Kayıt:
  28 Eylül 2008
  Mesajlar:
  355
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  illaki
   
 9. engin-306

  engin-306 rank8

  Kayıt:
  8 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  65
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  6
  atalarımız insanlıktan ödün vermedi kimsenn hakkını yemedi yedirtmedi ....asırlarca insanların huzurla yaşaması için çaba harcadı kimsenn dinine ırkına diline karışmadı tek gayeleri wardı dünyaya müslümanlığı yayamak ve müslüman kontrolunde bir dunya olmasını sağlamakkk...lakin insan oğlu çiğ süt emmiştir die bi laf war işte atalarımız cömertlikleri karşısında bu hediyeyi uygun gorduler fakat bilmelilerki aynı kan aynı genler bende ve bizlerdede war uğrunda can verilen bu topları daha geliştirmeli ve atalarımızın yolundan gitmeliyiz ama bu sefer biliyoruz insan olmayanlara insanlık yoq....
   
 10. Fre3sTyLe

  Fre3sTyLe rank8

  Kayıt:
  21 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  16.763
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
   
 11. Mojito

  Mojito  

  Kayıt:
  3 Kasım 2008
  Mesajlar:
  3.690
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  -----
  Türkün türkden başka dostu yokmuş herkes anlamıştır umarım