Server
Flora
Takımı
Galatasaray
YAHŞİ BATI FİLMİ YORUMLAR İZLENİMLER

Filmin Adı : Yahşi Batı

Mekan : Bakırköy Capacity

Fragman :

Filmi vizyona girdiği gün olan bugün izlemiş bulunmaktayım, film gerçekten Gora ve Arog'tan sonra ki en güzel film cmy bu sefer çıtayı yükseltmiş öncelikle görüntüler ve çekim bir harikaydı harika tasarlanmış bir cannonball kasabası ve kostümler bir harikaydı, gerçekten çok ince espriler vardı ki çok dikkatli izlemeniz lazım bir yakari esprisi bir andımız marşı bir at şeyine kelebek konma esprisi çok ince anlarda inceden sunuluyor biraz meme show biraz küfür çok cici bir film çıkmış ortaya kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederim.

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
Bende Açmıştım Konuyu Abi Ama Bizden Başka Kimse Gitmedi Heralde Yorum Yapan Yok :lol: ama süperdi film özellikle su geriye sarıp türkçeye çevirdiği yerde koptum kelebek konma espriside cok güzeldi serinin devamını merakla bekliyoruz bu şefer çine gidiyolar :D

bana göre pek guzel gelmedi garip garip espiriler var... Avatar 4ever bakalım TR de kaç sene sonra 3D filim görecegiz turk yapımı ama vakit degerlendirmek için gidilebilir...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zati espriler çok ince ve eski herkes bilemez bence acayip kaliteliydi yarıldım gülmekten kelebek olayı yakari olayı deve olayı off ki ne offff :)))

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yarın gidiyorum öğlen seansına, akşama doğru yorumumu yaparım burda :beer:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ben biletlerimi online internet üzerinden alıyorum o yüzden hiç sorun olmuyor mesela Avatar ve Yahşi Batı'da 100 kişilik bir sıra vardı ben hiç beklemeden girdim millet sırada cebelleşiyordu ahahahaa :P

Ps : şu alemde internet varken neden bu ilkellik halen anlamıyorum bilet almak kuyruğa girmek hele o bankalar şaka gibi yaa en son 15 yıl önce gitmişimdir herhalde banka kuyruğuna internetten faturanı öde kredi kartı kullan cart cart, neyse 50 yıl sonra herkes kullanır herhalde ^^

Takımı
Besiktas
Bugün magazin D izledim orada şahanın filmi ile karşılaştırıldı , yahşi batıya '' sanki espriden mahsun kalmış '' felan dediler fragmanında güldürmek için biraz gülün ya felan demiş izlerken aklımda kaldı , şimdi görünce yazayım dedim. :lol:

Yukarı Alt