Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru
Kanada ve Amerika’da meydana gelen yıldırım çarpmaları neticesinde yaklaşık 13 kazanın yaşanmasının ardından yetkililer, yağmur yağarken iPod dinlenmemesi konusunda uyardı.

Yıldırımdan korunma yolları ile ilgili bilgi veren yetkililer, yıldırımın direkt insana veya çevreye düştüğünde genelde deri üzerinde parlama oluşturduğunu; ancak metal veya elektronik cihaz taşıyan kişilerde ise yanık veya daha büyük hasarlara yol açtığını açıkladı.

Hastane kayıtlarına göre, Kanadalı bir kişinin yürüyüş yaparken kulaklıkla iPod dinlediği sırada üzerine düşen bir yıldırımın, kulaklık tellerinden geçerek kendisinin göğsünde ve boynunda yanmalara neden olduğu bildirildi. iPod’u ile bahçesinde müzik dinleyen Colorado eyaletinden bir genç de benzer bir kazanın kurbanı oldu. Acil servis doktorları, yıldırıma maruz kalan bazı kazazedelerin beeper (basit uydu bulucu), yürürçalar ve dizüstü bilgisayarı kullanıcıları olduğunu belirtiyorlar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ne kadar enteresan ipod yerine başka bir mp3 player olmaz mı Idea

Jigsaw

Aileden
Feci olmuş. iPod'a özel sandıydım. Sıradan bi MP3 çalar kulaklıklı cep telefonu falan da tehlikeli. Yaw yağmur yağarken niye çıkarıyosun ki ipodu ne bu müzik aşkı cıx cıx.. Zaten açık mekanda dinlememek lazım araba gelir duymazsın etmezsin belki tam kafana meteor geliyor vuaaaaayn sesini duyamadın gölgeyi de farkedemedin müzik eşliğinde cennete yükselirsin.

Şurada burada güçlü adımlarla dolaşmaktansa doğru
Jigsaw demiş ki:
Feci olmuş. iPod'a özel sandıydım. Sıradan bi MP3 çalar kulaklıklı cep telefonu falan da tehlikeli. Yaw yağmur yağarken niye çıkarıyosun ki ipodu ne bu müzik aşkı cıx cıx.. Zaten açık mekanda dinlememek lazım araba gelir duymazsın etmezsin belki tam kafana meteor geliyor vuaaaaayn sesini duyamadın gölgeyi de farkedemedin müzik eşliğinde cennete yükselirsin.
:lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok paranoyak gördüm seni jiggy :lolmuch: :mrgreen:

hoş bende deli gibi severdim okula giderken walkman dinlemeyi ayrılmaz bir parçamdı extrabeer

Jigsaw demiş ki:
alemsin yaa :lol:

Yağmur yağarken en iisi evinde otur çayını iç...Allah bilir onun da bi sakıncası vardır şimdi :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt