Takımı
Besiktas
su sira oyalanicak birsey ariyorum ve the walking dead, spartacus tarzi bir dizi ariyorum. onerebiliceginiz var midir?

sweetCHIEF demiş ki:
Maddy demiş ki:
game of thrones
aslinda baktimda cok ilgimi cekmedi baska bulamazsam ona donecegim, tesekkurler :popcorn:
Mutlaka dön.Pişman olmazsın.
Şuan TWD yada Spartacus gibi bi dizi yok(Benzeri çıksada geçmeleri gereken çıta çok yüksek.O yüzden sarmaz)
Arrow güzel bi giriş yaptı iyi ilerliyo.
İzlemediysen komediden vaz geçmemek lazım Two and a Half Men-The big bang Theory

Takımı
Besiktas
arrow ve game of thrones i izlemeye baslayacagim onumuzdeki gunlerde, thanks dude :kalp:

EmmaW

fringe 14-15. bölüme kadar pek iç açıcı gelmeyebilir ama efsane bir dizi şuan 5. sezon 8. bölümde 4-5 bölüm sonra dizi bitecek ama kesin izle yani
breaking bad buda ilk 1-2 sezon zaman geçirmelik dizi ama sonrası çok keyifli ve heycanlı şuan 5. sezonda bu dizide bitiş tarihini bilmiyorum
flashforward 1 sezonluk dizi konu fazla açıkta kalmıyor yani finali var bana çok keyifli gelmişti

Takımı
Besiktas
EmmaW demiş ki:
fringe 14-15. bölüme kadar pek iç açıcı gelmeyebilir ama efsane bir dizi şuan 5. sezon 8. bölümde 4-5 bölüm sonra dizi bitecek ama kesin izle yani
breaking bad buda ilk 1-2 sezon zaman geçirmelik dizi ama sonrası çok keyifli ve heycanlı şuan 5. sezonda bu dizide bitiş tarihini bilmiyorum
flashforward 1 sezonluk dizi konu fazla açıkta kalmıyor yani finali var bana çok keyifli gelmişti
tesekkur ediyorum tavsiyelerin icin hic birinizinki bosa degil her tavsiyeye bakiyorum, arrowa basladim 8.bolume geldim ondan sonra ya game of thrones yada senin dediklerine bakacagim

Spartaküs'ü izlemediysen ona ilk bölümden başla, birkaç gün sonra yeni sezon başlayacak. Yabancı dizi tek bunu bilirim zaten :D Ha bir de Fraiser vardı komedi dizisi o da çok güzeldir.

Takımı
Fenerbahce
Alkaryon demiş ki:
Spartaküs'ü izlemediysen ona ilk bölümden başla, birkaç gün sonra yeni sezon başlayacak. Yabancı dizi tek bunu bilirim zaten :D Ha bir de Fraiser vardı komedi dizisi o da çok güzeldir.
Spartaküs cok iyi ya valla bir an önce sezon gelsede devam etsek. Ocakta diye biliyorum yeni sezon.

Takımı
Besiktas
jasmine188 demiş ki:
Alkaryon demiş ki:
Spartaküs cok iyi ya valla bir an önce sezon gelsede devam etsek. Ocakta diye biliyorum yeni sezon.
bende ocakta biliyorum, spartakus u kacirmam asla bir spartacus bir the walking dead favorim, simdi yeni olarak arrow da girdi arasina

Yukarı Alt