Prison break çok farklı bir yapıda tabi ben onu 3. sezonda bıraktım ama hapishane filmi olarak sana kesin bir şey söyliyeyim Prison break OZ-un private serverı olur hatta esaretin bedelini al üzerine koy yine bir OZ çıkmaz.

Şunuda belirteyim izlediği diziyi bitiren kişi yeni başlayan birini her zaman imrenir. Arkadaşların tavsiyelerini değerlendir

+1 the sopranos
+1 breaking bad
+1 shameless (bu dizi toplumsal hayatı iyi yansıtıyor arada uzun soluklu kopukluklar yaşanıyor olsada gerçekleri çok iyi fark ettiriyor)
+1 true dedective
+1 spartacus ( tamamiyle tarihi nedeniyle)

Son düzenleme:
Ben G.O.T'u hiç sevmem çizgi film gibi onun yerine SAMURAİ-X daha iyi japon animesi.

Lost uda hiç sevmem uçak kazasından insanmı kurtulur. Uçak olmuş paramparça millet polat alemdarla rızanın ekibi gibi.

Son düzenleme:
Server
Seçiniz...
Takımı
Galatasaray
Eddard stark ölünce diziyi bırakmıştım birde joffrey den dolayı bilgisayarı yumrukluyordum çok kıl karakterdi.
Evet hacım . O sezondan sonra hep izlerken bu ne böyle saçma , bu böyle olmaz gibi yorumlar yapıyorum. biggrint1

12 monkeys'te ne güzel diziydi , bildiğin batırdılar , izleyemedim bile son bölümleri.
Bende bugün bitirdim son 3.sezonunu, 1. Sezonu gerçekten efsane yapmışlardı, keşke konu ordan devam etseydi ama o kadar saptırdılar ki konuyu hala çözemediğim olaylar var daral:

Asıl bomba Yüzüklerin efendisi oldu Warner bross Dizi yapıyor. Silmariondan önce çekilir umarım.
Peter jacksonın Hobbiti hiç hoşuma gitmedi ve silmarionu da beğenmez isem diziyi izlemem.

Ama Warner bross sağlam yapar o işi diye düşünüyorum Amazona dağıtımını verdi.

Son düzenleme:
Karakterleri de yerinde seçelerse baya tutulur tahminimce

Son düzenleme:
The walking dead - Teen Wolf tek geçerim. Tavsiyem.

Hazır konuyu yakalamışken çook eskilerden amazon diye yabancı bir dizi vardı uçak ormana düşüyor kabileler var bu diziyi nasıl buluruz. Asıl adını bilmiyorum bulamadım.

Yukarı Alt