Ben kendime bi çar açtım argosta.Ful str gidiyorum 25 lwl im 35k sp var.İnternete bakıyorum sole bir skillinizle lwl iniz arasında en fazla 9 lwl olabilir falan diyor.Nasıl oluyo o iş ben 25 lwl im sp kasıyorumhiç bi skilli açmadım 0lwl den 1 e bile wermedim nasıl oluyor bu iş ? ilk defa sp kasıyorumda bi solersenız sewınırım genelde sp kasmamda 'yeni' de diyebiliriz tabi 5-10 sp kasıp oyuna başlıyodum eskiden :D

Yanisi şu. bi lvl de alabileceği sp miktarı bellidir(Tabi çarı öldürüp exp seviyesini düşürmek haricinde.). Ve bu miktarın en fazla olduğu aralıkda normal lvlinizle mastery lvli arasında 9 fark olduğu zaman oluyor.Sen ister 9 lvl ister 90 lvl aralık bırak gelecek sp aynıdır bu kasmanda birazdaha kolaylık sağlar.
http://csronivlam.hostei.com/sp/sp.html
Buradan kac gapla ne kadar sp kasabileceğine bakabilirsin.

lwl in ile herhangi bir buildin deki lwl uplamasının arası 9 olması gerek şöyle anlatıyım lwl in 29 fire yi 20 lwl e kdr uplayıp bırakırsan ve öyle kasar isen daha fazla skil point gelir ama exp in düşer o oranda da ben arasındaki fark 3-4 yapıyordum lwl atlayınca sıkıntı olmuyordu gerekli skilleri açmak için gereken sp çıkıyordu 3-4 ken :)

Bro senin dedin GAP galiba.Eğer 9 GAP yapmak istiyosan skill leveliyle kendi levelin arasında 9Lv fark olması gerekli.Bu şekilde Exp az kasarsın SP çok kasarsın.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt