2 gündür aralıksız deneme programı ile deniyorum giremedim.Oyun illaki aldıracak bu pre yi iş çığırından çıktı.Oyun artık sırf para için neler yapıo. :!:

Oyuna bunları normal oyuncular alıyorlar.Bizde ortada kalıyoruz.

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
bu bi rastlantı olamaz zaten biz daha 1 çara giremezken herif ler 25 tane çara girmiş gaymax ın oyunu olduğu nerden belli.Ama bunların amacı ortaya çıktı image kodu kimilerine göre iyi oldu ama oyuna giremiyoruz.

bu bi rastlantı olamaz zaten biz daha 1 çara giremezken herif ler 25 tane çara girmiş gaymax ın oyunu olduğu nerden belli.Ama bunların amacı ortaya çıktı image kodu kimilerine göre iyi oldu ama oyuna giremiyoruz.

Ya sinir krizi geçirmek üzereyim klavye elimde kalcak zor duruorum ya böyle birşey olamaz 1 kere grebilsem hadi neyse hiç giremedim

Sabah açıyorum bidahada dc olmuyorum ben AnatoiliaFirenin dediğine katılıyorum :)

Arkadaşlar kısacası gaymax bize zorla pre almanın peşinde bana göre image cod un kalkması çok kötü oldu iyi güzüküyo olabilir ama gerçekten çok çok kötü oldu. Oyuna girmek için baya bi uğraşmamız gerekiyor artık üstüne üstlük image codun kalkmasının avantajından olan entere kağıt sıkıştırmak vs. de işe yaramıyor car gözükmüyor oyunun gittikçe cıvkı çıktı...

dogru valla parası olan sun alıyoo parası olan oyuna tekte gırıyoo oyunu resmen kumara cevırdıler

ucretsız bot bolumundekı yayınlanan toque yı ındırın 5 dk ıcınde en dolu servere char sokuo farkı gorun premıum gıbı....

oyunu bırakın oynamayın bakın nasıl norma hale geliyor geri oynamaznız için ellemeyn oyunu sadece botlar oyunasın bakalım ne olacak bir b o k yiyebileceklermi...

yaw pre alıoz da ne oluo 300 silk attırdım çara 3 gündür giremiom çara pre basıcaz ama almıo : :?

Beyler hepiniz haklısınız para oyunu oldu ama bu topicten sürüyle açıldı bir daha tekrar açmayın lütfen...

olucak artık okadar, heriflerin geçim kaynağı bu. vericen 25 lira yı alıcan preyi başka çaresi yok oynamak isteyen verir

Yukarı Alt