sabır sabır sabır :mrgreen: Nese Tekrar Hayırlı Olsun eğer soyulduysam araklıcam itemleri :twisted: :mrgreen:

berkomu demiş ki:
hayırlı olsun weliert benimde çok işime yaradı bi aralar...
Bak dostum arada gönderme yapıp durma daha önce nasıl aldıysam girdiğinde yine alırım kafanı yorma sen ağlayıp annene şikayet etme diye almıyorum sırf..

Cant KiLL Me demiş ki:
berkomu demiş ki:
Bak dostum arada gönderme yapıp durma daha önce nasıl aldıysam girdiğinde yine alırım kafanı yorma sen ağlayıp annene şikayet etme diye almıyorum sırf..
bu ne biçim bu konuşma tarzı biraz konuşmana dikkat et lütfen.

ser0 demiş ki:
Cant KiLL Me demiş ki:
berkomu demiş ki:
bu ne biçim bu konuşma tarzı biraz konuşmana dikkat et lütfen.
O sadece berkomu'ya özel bir konuşma tarzı.

Senin charını alan adamla sen böyle konuşmaz mısın ?

Neyse konunun yönünü değiştirmeyin kilit vurcaklar böyle giderse.

Ser0 sen kendini ne sanıorsun ? Sendemi bu çok namuslu oyunu hakkıyla oynayan playerlerdensin forumda ismin geçtimmi millet illalah ediyor oyunda sevilmeyen ve reel hayatta güvenilmeyecek bir karakter tipine sahipsin bunun en güzel kanıtıda milletten yürüttüğün çarlar örneği yani anlayacağın kimseye ahlak dersi vermeyip kendi karakterini değiştirmeye çalış

Arkadaşlar olan olmuş D4 şuanda bende değil ama eminim Ser0 kardeşim Geri vericektir. Ben Güveniyor ve bekliyorum sadece
@Hakan Çok Sert Konuşuyosun Bu kadar sinirli ve Kırıcı olmana grk yok bence ama ... bişi diyemicem sADECe Serhata bağlı kendini iyi göstermekte Kötü Göstermekte

Saygılar.

Helal olsun kardeş bi ara video hazırlamışsın senin çharı heckleyen ser0y du galiba çharına gene kavuşmuşsun ee ecsroya devam edecekmisin

hakan_5 demiş ki:
Ser0 sen kendini ne sanıorsun ? Sendemi bu çok namuslu oyunu hakkıyla oynayan playerlerdensin forumda ismin geçtimmi millet illalah ediyor oyunda sevilmeyen ve reel hayatta güvenilmeyecek bir karakter tipine sahipsin bunun en güzel kanıtıda milletten yürüttüğün çarlar örneği yani anlayacağın kimseye ahlak dersi vermeyip kendi karakterini değiştirmeye çalış
sen cep telini wer gerçek hayatta kim olduğumu göstereyim sana görünce özürdileme

serhat mısın nesin ben senin bildiğin burda 13 15 yaşlarındaki klavye erkeklerine benzemem açık adres veririm gelirsin tabutunla geri gidersin bilmiş ol cep no mu istiorsun vereyim ö.m ile fark yapmaz senin gibilerden korkmayıp üstüne gitmek lazım insanların emekleri ile oynayan kall.şin birisin senden ne sap olur nede saman boş işler müdürüsün bekle özel mesajla teli atıyorum bakalım ne yapacakmışsın

Bana erkek ol ondan sonra konuş telefonumu verdim 30 saniyede erkeğim diyip birden sönmeyin fos diye arasan açık adres vericem bekliyorum eğer aramıyacaksan bekletme

Wind canımı sıkıor bu adam foruma geldim geleli lafları bana batıor şimdide fırsat yakaladı erkeklik yapacakya telefon no istedi verdim aramasını bekliyorum eğer telefon numarası istediysen aramasınıda bileceksin klavye erkeği olma herkes birbirini vuruyor D4 ün çarı gitmiş ben diyorum cocuğa yazık yardım edeyim seroyada ne olduğunu söyleyeyim diye seroya bu lafları ettim ağırına gitmiş galiba D4 de hala adama yalakalık yapıor çarı vercek diye bekliyor milletin derdine düşmüyeceksin bu memlekette herkes arkadan vuruyor ne haliniz varsa görün ser0 ve D4 WindTalker tekrar özür diliyorum konuyu başka alanlara çektim kusura bakmayın bütün Extraloob ailesinden özür dilerim...

Windy

her koyun kendi bacağından asılır

boşver yardım edicem terken kötüde olursun o yüzden bazen uzaktan izlemek en güzeli :wink1:

neyse bu konu dahada uzamasın...

Yukarı Alt