Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

WeAre

Buralıyım
hiç güleceğim yoktu onu ordaki bowman kesti bende ordaydım elimden aldı bowman hadi şimdi iftira atıyon dicen ozaman ismini yazan ss nerde göremedim

WeAre

Buralıyım
valente demiş ki:
O kesmedi inanmayın Bl3d3 kesti tamamen yalan oradaki resimler beni partyden attı O kesmedi Bl3d3 kesti!!!! :evil:
ne yaparsın bişey söylücem şimdi kendimi zor tutuyom adamlarla kavga etmiyek dedikçe rahat durmuyolar ne yapalım

deepdevilll demiş ki:
valente demiş ki:
O kesmedi inanmayın Bl3d3 kesti tamamen yalan oradaki resimler beni partyden attı O kesmedi Bl3d3 kesti!!!! :evil:
ne yaparsın bişey söylücem şimdi kendimi zor tutuyom adamlarla kavga etmiyek dedikçe rahat durmuyolar ne yapalım
Unıque'e hasret kalmıs :D D4 bir ara takıl benle kesersin...Dahada rezil olmadan kaldır su resimlerini :D

1.Bir kere sen benim partyme hiç girmedin
2.Tiger Girli Kestiğin İçin Kıskandığını söylesene

Kafandan Uydurma.Sonra Kavga çıkıyor.

Siz bizim konularımıza yorum yapmayın lütfen

ferosero demiş ki:

Kafandan Uydurma.Sonra Kavga çıkıyor.

Siz bizim konularımıza yorum yapmayın lütfen
Sen yalan söylüuorsun sen bni partynden attın bn buldum kesicem dedin cok süper kesmişsin tebrik ederim...

WeAre

Buralıyım
tmm kardeş sensin ama tg yi kesen sen değilsin bl3d3 bu adamdır isterseniz pm atsın kestiysen ozaman tg killed ismini yazan ss nerde yalancılıkda 1 numarasın herhalde

deepdevilll demiş ki:
tmm kardeş sensin ama tg yi kesen sen değilsin bl3d3 bu adamdır isterseniz pm atsın kestiysen ozaman tg killed ismini yazan ss nerde yalancılıkda 1 numarasın herhalde
evet yalan söylemekte 1 numara
1. ben senin ptne girdim attın bni
2.ben hayatımda keseceğim kadar tg kesmişim ki kesmeye devam edicem oyuna girince bl3de'ye sorun kim kesmiş tgyi hatta oyundakilere sorun!!xxxd4xxx killed babayı

kendı gozlerımle gordum d4 kestı

1. kankam yalan solemez
2. siz bızım konulara yorum yapmayın.... bu kadar basıt ve net.

D4 Başkasının eleştirilerini ve kendinden daha büyük işler yapmalarını hazmedemiyor...

MyChArAcTeR le birlikte tg bulduk (eski charımla) kesmeye başladık onun oldu... ama nedense mycharacterin tg kesebileceğine bir türlü inanmadı... gerçekten büyük bir eğitim görmesi lazım d4 ün

WeAre

Buralıyım
__Thieves__ demiş ki:
kendı gozlerımle gordum d4 kestı

1. kankam yalan solemez
2. siz bızım konulara yorum yapmayın.... bu kadar basıt ve net.
sanamı soracam hangi konuya yorum yapacağımı senin gözlerin gördü ben çarımla ordaydım nwoda ki herkezmi yalancı yoksa

1)Beyler ben bu ferosero üyeliginin gerçek sahibi ferhat.
2)Bu üyeligi serhat adında kuzenimde kullanıyo.
3)Serhatın her dedigine inanmayın saaat 15:30-23:00 arası ben giriyom o saatler dışında ferosero adlı bu üyeligim bişi yazarsa sinek varmış gibi geçin.
4)Eger kuzenim kavga çıkardıysa özür dilerim.

Tekrar
1)Bu xxxD4xxx adlı çarıda ikimiz kasıyoz saat 12:30 a kadar o oynuyo diger saatler ben.
2)Tekrar o çarla saat 7:00-12:30 arası bişi yazarsa sinek varmış gibi tekrar cevap vermeyin.
3)Thieves kankan olan benim xD o kuzenim yalan söylemiştir garanti.

Az daha guildden atıyordum Seni. Şifreni Hemen degiş Senden Başka kimse Girmesin :!:

gscihan demiş ki:
Az daha guildden atıyordum Seni. Şifreni Hemen degiş Senden Başka kimse Girmesin :!:
Cihan şifreyi deiştiremem deiştiremem deiştirirsem küscek bidaha konuşmucak siz onun dediklerine inanmayın ama exl deki şifremi deiştirdim.

ferosero demiş ki:
gscihan demiş ki:
Cihan şifreyi deiştiremem deiştiremem deiştirirsem küscek bidaha konuşmucak siz onun dediklerine inanmayın ama exl deki şifremi deiştirdim.
Tmm extra dakini degiş yeter .Ben oyunda ona tahammül edebilirim ama Burda binlerce insan var :lol:

musman demiş ki:
puahha bari yalan söyleme bl3d3 kesti onu kimi kandırıyon sen herkes gördü onun ismi, çıktı
görebiliyorsan Arkadaş acıklamasını yaptı Hala Devam et tartısmaya Ne meraklıınız Tartısma yaratıp forumu birbirine katmaya

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt