madem adresimi istiyorsunuz buyrun kımseyle benım yuzumden kapışmayın aranız acılsın ıstemem adresim : Emirbeyazıt Mah. Emek Sok. Milli Eğitim Loj. c blok no:2 Muğla
Buyurun gelın soyluycenız varsa burda konusalım konu kilit pls cok uzadı bu mesele

IQRA demiş ki:
madem adresimi istiyorsunuz buyrun kımseyle benım yuzumden kapışmayın aranız acılsın ıstemem adresim : Emirbeyazıt Mah. Emek Sok. Milli Eğitim Loj. c blok no:2 Muğla
Buyurun gelın soyluycenız varsa burda konusalım konu kilit pls cok uzadı bu mesele
dua et muglada oturuyorsun istanbulda otursaydın seninle görüşürdük.

boşverin arkadaşlar bir oyun iiçin birbirinizin adresini alıp kavga etmeye gerek yoktur bunu aklı başında herkez bilir laf atan sucu olan özür dilesin olsun bitsin saçma gerisi yani :)

xman66 demiş ki:
Kesin Lan Yiyosa bana pk olun
Pm
GeneralJack
böyle havalara giren tipleri hiç sevmem nukerci charınla hava attıgını sanıyorsun sana 90 lvl pm atsa ne yapcan serverda en güçlü sen oldugunu sanıyon ama bence güçlü degilsin bir tane moonun war diye hiç havalara girme bence.

aynen öle generaljack dha düne kadar millete abi çekiyodun havalanma şimdi elinde iyi bi silah gecti die hem sana pk olmak çok basit

Mopneet

general sende abartma ha eraymısın nesin her ne veletsen sen seroya karısma bana karış mailto:[email protected] ekle orada konusalım senin gibi veletlerle urasımacım burda sitedede kirlilik ypmayalım gel msnde konusalım adam gibi gerçi sen adam deilsinde neyse

senin yaşın kaçki velet diye hitab ediyosun herkezi adamdan saymıyosun belliki sen neden olaya atladın vede her bi şeye burnunu sokma bak işine

istersen senlede b i göreüşelim adammıyız karımı karşımda birde n erkekliğini yitirirsin karı sen olurusn söliyim

Mopneet

herkesi kendin zanletme biz senin gibi klavyeden delikanlılık yapmıoz şimdi git sütünü iç büyüde gel

şu lafları gec sen artık eskiden çocukken kullanıyoduk biz o lafları git süt iç gel falan bırak şimdi sende biraz akıllı ol bi şey sansınlar

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
xman66 demiş ki:
Kesin Lan Yiyosa bana pk olun
Pm
GeneralJack
Bana baksana sen. Bu forumda adam gibi takıl anlaşıldı mı? Millete eziq demekle iş bitmiyor. Bu tür tavrını bir daha görürsen fişini keserim ona göre :!:
ERAY86 demiş ki:
şu lafları gec sen artık eskiden çocukken kullanıyoduk biz o lafları git süt iç gel falan bırak şimdi sende biraz akıllı ol bi şey sansınlar
Aynı şey senin için de geçerli :!:

Yukarı Alt