al iste olm bunu dovmemize gerek yok bebe olduunu kanitladi laflari anlamiyo kac yasindasin simdi 20 felan dersin bende koparim burda sen turk deilmisin biz sana kufurmu ettik sadece adresini istiyoz soydugun carlarimizin acisini alcaz yanina gelip vercek ver vermicekn ozur dilerim ben bir essegim salaklik yaptim beni affedin di bi konu ac...

(thieves) bu çar cavede arkadaşla banda pk oldu oyun oynamaktan çok aklından sorunları olduğunu belli ediyo o zaman

ah bide bana desenize adares vereyimde gelin arkadaşlarla benm canımız sıkılıyodu zaten ne iyi olurdu uzun zaman oldu sizin gbileri haşarat etmeyeli

şehitler mahallesi karadeniz cad. 398, sok. erenler cad./kocaeli adım eray o mahallede sor beni gösterirler sana zaten ne zana hazır olduğumu anlamışındır bu işe sevnimeye başladım

tam olarak 11 ağustossa sorun olmaz benim için bu arada adres karadeniz cad. değil erenler cad olucak kaydet bunu muhakkakhad i bakalım klavye başından delikanlılık yapanları bi kez daha göreyim gölcük de ^^

evet biberonla geleceğimide nasıl anladın bakim sen bunu anlamış olman güzel peki biberonu sende ne için deniceğimide tahmin etmişsen tbrk edicem seni

unutma izmitin şehitler mahallesi karaıştırmayasın gölcükle o rası ayrı bu sorun oluyoda bazen bilmeyenler için bilginolsun

Yukarı Alt