Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
İlk baş kendimi tanıtıyım Ben Ferhat yani fer0...

Şimdi bazıları derki sen D4 deilsin kolpa insan seni bilmem ne bilmem ne ben kolpa insan deilim ve De D4 ün taaa kendisiyim çarı ilk açan üyeligini alan ama bunu kendilerine yediremeyip çarımı hacklediler ve 90 lvl olduugunda sildiler.Bende şimdi baştan açtım çarımı ve bir daha hiç hacklenemeyecek bir üyelik aldım.Çarım şuanda 2 lvl ama oyuna giremediğim için ss koyamıyom.Eskisi gibi ss full int nuker olmıyacak 5:1 hybird Spear Nuker olcak.Yani kısaca eskisinden de çok sağlam yapcam.Nese lafı uzatmıyım artık bende aranızdayım vede en kısa zamanda tekrar 90 olacağım.

Size sadece soracağım ½½ ve sevdiğim bir kardeşim Youran oyundamı ?

TrabzoN demiş ki:
İlk baş kendimi tanıtıyım Ben Ferhat yani fer0...

Şimdi bazıları derki sen D4 deilsin kolpa insan seni bilmem ne bilmem ne ben kolpa insan deilim ve De D4 ün taaa kendisiyim çarı ilk açan üyeligini alan ama bunu kendilerine yediremeyip çarımı hacklediler ve 90 lvl olduugunda sildiler.Bende şimdi baştan açtım çarımı ve bir daha hiç hacklenemeyecek bir üyelik aldım.Çarım şuanda 2 lvl ama oyuna giremediğim için ss koyamıyom.Eskisi gibi ss full int nuker olmıyacak 5:1 hybird Spear Nuker olcak.Yani kısaca eskisinden de çok sağlam yapcam.Nese lafı uzatmıyım artık bende aranızdayım vede en kısa zamanda tekrar 90 olacağım.

Size sadece soracağım ½½ bebesi ve sevdiğim bir kardeşim Youran oyundamı ?
o xxxD4xxx i ben satın almıştım aldığımda üstünde item yoktu ve ben düzelttim charı tüm itemler bana aitti
sen hacklediğinde(hacklemek denirse tabi GM den aldığında) benim söylediğim şey:itemlerimi ver charı barakayım
ama vermedin sattım dedin param olunca parasını vercem dedin
tamam dedim beklicektim satmıştır parası yoktur tamam dedim ama 2gün sonra pvp yaparken seni benim itemlerle gördüm
eee bende tabiki HAKKIM OLANI aldım ve charı sildim

charı silmemede karışmazsın çünkü ben satın aldığım charımı sildim eski sahibi olarak bi söz hakkın olmaz
sebebi ise charı yine çalıcaktınız benden ve başkasına satıcaktınız o düzeltince çalıp yine soyucaktınız...
defalarca o charda çalınma olayları oldu ve id ile e-mailini bilmeyen kalmadı
sadece birkaç kişinin daha zarar görmesini engellemek amaçlı sildim

bebe dediğin kişi 15 yaşında ve ben 15yaşındakilere bebe denildiğini görmedin nedense :roll:
inanmazsanda tc no doğrulaması yapabilirsin- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
WindTalker demiş ki:
iyi oyunlar.

konuda tek bir tartışma ortamı yapılırsa.Xanthos u çağırırım,haberiniz olsun :wink1:
benim sözlerimde tek bir hakaret yokken o bebe diyebiliyor ve o mesaj editlenmiyor :(
lütfen beri o kelimeyi editleyin

Argo ve aşşağılayıcı laflar kullanmamayı öğrenemedim daha :think:

Nese tartışma yaratmayalım ve eski olanları unutalım.Eğer sende istersen barışalım....

Öle bir argo ve aşşalıyıııcı laflar kullanmasını biliomki amaaa burda kullannmamm :)

Saol WindTalker o dediginden deemek istiyodum işte mertcan krdşm(yanlışsa düzelt) Ben diorumki gel barışalım...

TrabzoN demiş ki:
Öle bir argo ve aşşalıyıııcı laflar kullanmasını biliomki amaaa burda kullannmamm :)

Saol WindTalker o dediginden deemek istiyodum işte mertcan krdşm(yanlışsa düzelt) Ben diorumki gel barışalım...
Bana kalsa seni forumdan mac banla atmıştım. Neyse, biraz daha konuşursam ban yerim. Tek sözüm: bu adama güvenmeyin !

Devran illa küfür ettircen kendine illa dimi.BANA GÜVENEN GÜVENİR GÜVENMEYEN GÜVENMEZ GÜVENENLERDE NASIL İNSAN OLDUĞUMU BİLİR.Anladın dimi...Şimdi işine bak beni tanımıyon etmion yorum yazıyon...

TrabzoN demiş ki:
Devran illa küfür ettircen kendine illa dimi.BANA GÜVENEN GÜVENİR GÜVENMEYEN GÜVENMEZ GÜVENENLERDE NASIL İNSAN OLDUĞUMU BİLİR.Anladın dimi...Şimdi işine bak beni tanımıyon etmion yorum yazıyon...
sahtekar uşak

Lucktoz

Bilgiliyim
Terardan H.geldin Kardeşim :D Oyuna Bu araLar Fazla Girmiorum.. ^^ Ama Girdigim Bi zmn Pm atarım Oyunda oLursan da Kasarım :) ... Sana Şimdiden Bol Lvl lar :)

ben sarkolata ... xxxD4ün 60lv olduğu zamnaları biliyorum..ferhat beni hatırlayacaktır..onun şimdiye kadar bi bozukluğunu görmedim ama merti de tanırım ecsro ILK AÇILDIGINDA tanışmıştık neyse...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt