Jigsaw demiş ki:
_Alone_ demiş ki:
Dünyada bu yapılan ş... liklerin nasıl olsa onlara kalmıyacağı belli eninde sonunda o insanda bir gün allah tarafından o işkenceyi görücek sonuçta hiç birşey karşılıksız kalmıyacağı için içim acımıyor civcivlere.
Cezalarını bulacakları civcivin çektiği acıyı değiştirmiyor. Ben seni bıçaklayayım, sonra kendimi de bıçaklayayım senin kanların içine geri mi çekilecek? Bu tanrının düzeni işte..
VoV diyorum başka bir şey demiyorum hasta oldum bu sözüne :wink1:

ALLAHIN BELASI ?!!!!!!. :evil: aksam oldie dede gelırse gorursunz korku boloumuydu ıgrenclık deil :twisted:

şerefsizler bide sanki terör örgütü bi emperyalistin başını kesicekken yaptıkları gibi video yapmışlar abi aslında bunların hepsi o internette yayılan videoları şuursuzların izleyip onlara özenmeleriyle oluyor. Bir zamanlar çok masum bi çizgi dizi vardı pokemon diye aptal çocuğun birisi kendini charizard sanıp 5. kattan atlıyodu uçmak için allahtan o zamanlar Bülent Ecevit gibi saygıdeğer bir insan başbakandı da hemen yasakladı o diziyi sözün özü kendi bilinçleri olmayan Öküzler böyle videoları izlediği sürece bu saçma sapanlıklar alıp başşını sürecektir...

Yaw savunmasız,yeni doğmuş,sabii bir hayvana neden böyle yapıyorlar anlamadım.Kediyi boğuyorlar,kuyruklarını yakıyorlar,civciv çırpıyorlar...O kadar iyi bir insan değilimdir,ama bunları gördükçe içim acıyor... :(

çook yazık bn bi keresinde tomb raider oynuyodum 2 saat boyunca bi yerden atlayamadım kedi yanımdaydı sinirden boğazladım kediyi neyse daha sonra ne yaptığımın farkına vardımda durdum kedinde okdr ozur dilemiştim ki varya :(o gece baya bi ağlamıştım ama

Jigsaw

Aileden
ironeye_TR demiş ki:
çook yazık bn bi keresinde tomb raider oynuyodum 2 saat boyunca bi yerden atlayamadım kedi yanımdaydı sinirden boğazladım kediyi neyse daha sonra ne yaptığımın farkına vardımda durdum kedinde okdr ozur dilemiştim ki varya :(o gece baya bi ağlamıştım ama
Ben kedimi boğazlasam kendimi kırbaçlarım saatlerce. :P

Gece uyurken kedi hemen önümdeki sandelyede öyle oturuyormus gece yarısı uyanınca ve basımda kediyi görünce vurdum bir tane takla attı patt yerde o saskınlıkla nasıl vurduysam artık.Misafirliğe gittigimde kedi kaçıyor benden.

CaN_KsK demiş ki:
Gece uyurken kedi hemen önümdeki sandelyede öyle oturuyormus gece yarısı uyanınca ve basımda kediyi görünce vurdum bir tane takla attı patt yerde o saskınlıkla nasıl vurduysam artık.Misafirliğe gittigimde kedi kaçıyor benden.

hurRraa :D :mrgreen:

bu siteye hiç girmeyin psikolijinizi kaybedersiniz walla bi adamı kafasına yangın tüpü vurarak öldürdüler dedim nela bu tovbe tovbe

Yukarı Alt