belirsizzzzz

Aileden
WXPSP2_BannerShdw.jpg

Pratik SP2 CD hazırlamak için:
*Ön Hazırlık*
*Update Güncelleme*
*Cd Oluşturma*

*Ön Hazırlık*
İlk önce ön hazırlık yapıyoruz. Güncel bir nero programı teğmin ediyoruz. Aşada 2 liinkteki yazılımlarını indiriyoruz.

Windows XP SP Türkçe Download (265 MB)
Boot.bin
XRMHOEM_TR d:\ dizininde xpcdsp2 klasör oluşturup, kopyalıyoruz.
indirdiğimiz dosya ismi uzun olduğu için
sp2.exe olarak değiştiriyoruz . Aynı d:\ dizinine kopyalıyoruz, sp2.exe

*Update Güncelleme*
Başlat/Çalıştırdan şu komutu yazıyoruz:

D:\sp2.exe /integrate:d:\xpcdsp2

aaaa.jpg
bbbb.jpg

bbbb.jpg

ccccc.jpg

Update yani güncelleme tamlmış oluk.

*Cd Oluşturma*
boot.bin doyasınıda d:\ dizininde xpcdsp2 klasör kopyalıyoruz. İlk resimde göreceksiniz aynen uyguluyorsunuz. boot. bin yer göstermeyi.
ddddd.jpg

eeee.jpg

ffff.jpg

gggg.jpg

Bu 4 resimdeki tüm ayarları yapın ve dikat edin nero göz atıcıdan d:\xpcdsp2 açın içindeki tüm dosyalarıda cd basılacak alana sürükleyin ve son kez bu 4 resimdeki ayarlara bakın öyle işlemi yapın. Bu işlemler sırasında hata yaparsanız cd'yi oluşturamazsınız.

Püf noktaları çalıştıra bunu
D:\sp2.exe /integrate:d:\xpcdsp2 kopyalaya bilirsiniz aynı işlemleri d:\ dizinine yapın yada başka dizinede yapabilirsiniz komut değişikliğe urayacak ona göre ades tayin edin.
cd de boş alan olucak isterseniz başka şeylerde ilave edebilirsiniz klasör oluşturun örnek SUPPORT klasörün içine olabilir başka yerlerde olması

Dosyalar

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel topic ellerine sağlık lakin sp3 çıktı onunla yapılmasını tavsiye ederim yapacak olanlara Wink

Takımı
Besiktas
Beyler Belki Bilgimiz Vardır.Kendi Xp Cdnizi Yaparken Kendi Logunuzuda Koyabiliryorsunuz.Bilgisayarım Özellikler Yaptıgında orda Logo Gozukuyor.Bilginiz Varmı Bunun hakkında Question

belirsizzzzz

Aileden
D34ThGu4Rd demiş ki:
Beyler Belki Bilgimiz Vardır.Kendi Xp Cdnizi Yaparken Kendi Logunuzuda Koyabiliryorsunuz.Bilgisayarım Özellikler Yaptıgında orda Logo Gozukuyor.Bilginiz Varmı Bunun hakkında Question
Biliyordum bir arkdaşım söylemişti anlatmıştı felan ama orda kaldı öğrenirsem koyabilirm siteye

Takımı
Besiktas
Şuan Dosyaları İndiriyorum.Dosyalar Üzerinde Biraz oynama Yapıcam.Eğer olursa Buraya Yazıcam mucX

Jigsaw

Aileden
extraloob demiş ki:
güzel topic ellerine sağlık lakin sp3 çıktı onunla yapılmasını tavsiye ederim yapacak olanlara Wink
Şimdi hiç Vista kullanmamak lazım di mi Okan cım? :lolmuch: Ya da millet SP3 ile pcsini bozsun xp yi kötü sanıp Vista'ya geçsin diye xp-bozucu bir service pack de olabilir. Microsoft bu. :mrgreen:

Ben de XP SP2 Pro Türkçe kendi cdsi var gayet güzel işleyen. Bu içindekilere güncellemelere nasıl entegre ederim?

Takımı
Besiktas
Jigsaw ben Bayadır pc işleri ile uğraşıyorum Ve kaç tane Formatlık Pc geldiyse Hep şikayetleri Vista yüzünden.şu 1 ay icinde 30 tane Pc'yi Vistadan Xp'ye Cevirdim.Kimse memnun değiL

Jigsaw

Aileden
D34ThGu4Rd demiş ki:
Jigsaw ben Bayadır pc işleri ile uğraşıyorum Ve kaç tane Formatlık Pc geldiyse Hep şikayetleri Vista yüzünden.şu 1 ay icinde 30 tane Pc'yi Vistadan Xp'ye Cevirdim.Kimse memnun değiL
Muhahaha, bana mı diyorsun sen onu? :mrgreen: Anti-Vista.com domaini ve hostu için para biriktiriyorum.

Jigsaw demiş ki:
D34ThGu4Rd demiş ki:
Muhahaha, bana mı diyorsun sen onu? :mrgreen: Anti-Vista.com domaini ve hostu için para biriktiriyorum.
Zuahahah :mrgreen:

He bide ne parası yaa Free aç :mrgreen:

saolasın gerçekten güzel paylaşım biliyordum ama pekiştirmiş olduM:D...

Yukarı Alt