1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

Xin Zhao

1. Darwell

Darwell Tanınıyorum

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Çok kolay ölmeyen fakat kill özelliği fazla olan bi hero istiyorum Xin Zhao'yu önerir misiniz ve hangi itemlerden gitmem gerekiyor herkes farklı itemler yazmıs bi heroyla ilgili veya bu dediklerime uygun baska bi hero önerir misiniz

2. Pikachu

Pikachu rank8

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Fighter tarzı hero istiyorsun yani.. Xin Zhao iyidir pasifiyle armor kırar, bu yüzden genelde cleaver çıkılırki pasifiyle birleşip daha fazla armor kırsın.. Cleaverden sonra bi frozen yada hp veren item tarzında birşey çıkarsan çok iyi işler başarabilirsin 8)

3. arveleson

arveleson olduser

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    Xin çöp. Feedlenmesse tamamen çöp. Onun yerine irelia riven 3150 olsun diyosan udyr pantheon alabilirsin.

4. SubDue

SubDue olduser

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yapı Dekorasyon
    draven tek geçerim usta

5. seskes

seskes  

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    tam aradığın hero xin zhao, jungle herosudur early gamedeki gankleri ile karşı takıma kan kusturur. çok rahat orman temizler,off tank kasacaksin hem ölmeyecek hem verdiğin hasar ile harikalar yaratacaksın.

ilk olarak eğer armor pentration rune setin yok ise brutalizer sonra iron of solari ( iron of solari oyunun başında büyük yarar sağlar 30. dakikaya doğru satıp farklı item seçeneklerinden faydalan) warmong armor, support a göre runic bulwark ( o kastıysa sen kasmayacaksın) ondan sonra black cleaverini bitirip ciddi anlamda karşı takıma büyük korku veren hero olacak. bu tabi benim önerdiğim defansif build jungle isen off tank kasman gerek, yok ben full attack dizerim dersen black cleaver, blood , last wishper , warmong diye de gidebilirsin tercih meeslesi
    masterylerini 9-21-0 olarak diz