xFactoriaCALINDI demiş ki:
Mirage demiş ki:
2. kez çalınan bir hesap :think: Geri verilmeyebilir.Verilse bile d.modluğunu geri alamazsın.NML'ye katılıyorum.
modlugu gozden cikardim uyeligimi alayim yeter yoksa hersey biter. :byes: pray:
Belki üyeliğinde geri verilmez yeni bir üyelik alıp onla devam etmeni söyleyebilirler :muck:

Dark Zone

Bilgiliyim
Guathema demiş ki:
Mirage demiş ki:
2. kez çalınan bir hesap :think: Geri verilmeyebilir.Verilse bile d.modluğunu geri alamazsın.NML'ye katılıyorum.
modlugu gozden cikardim uyeligimi alayim yeter yoksa hersey biter. :byes: pray:
Belki üyeliğinde geri verilmez yeni bir üyelik alıp onla devam etmeni söyleyebilirler :muck:
:nod:

NoMoreLove demiş ki:
Daha kendi şifrene bile sahip çıkamıyorsun, foruma nasıl sahip çıkıcaksın?
sifrem acayip zordu benden baska kimse bilmiyordu daha nasil sahip cikayim acaba ?
Ps.Gece kendi web sitemede saldirmislar.
ne zoru ya " şifresi apolloydu " bumu lan zor iki keylogger yedirdim size :D bizim sromuza dil uzatmak ne haddine böyle yardırırlar adamı :D

o serveri sana yar ettirmeyecem factoria efendi sen kim bizim sroya laf etmek kim Caze Records FTW ... asla o serveri açamıyacaksın göreceksin belki banlanırım siteden ama unutma o serveri açamayacaksın bulabilirsen 2 milyarlık trojeni biggrint1

Pro

rank8
xJourney demiş ki:
NoMoreLove demiş ki:
Daha kendi şifrene bile sahip çıkamıyorsun, foruma nasıl sahip çıkıcaksın?
sifrem acayip zordu benden baska kimse bilmiyordu daha nasil sahip cikayim acaba ?
Ps.Gece kendi web sitemede saldirmislar.
ne zoru ya " şifresi apolloydu " bumu lan zor iki keylogger yedirdim size :D bizim sromuza dil uzatmak ne haddine böyle yardırırlar adamı :D
:think: eekd1

Yukarı Alt