1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Xerox'tan matbaa gibi yazıcı iGen4'ü Türkiye pazarına sundu


 1. Xplosive

  Xplosive Bilgiliyim

  Kayıt:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  2.523
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  [​IMG]
  7 metre uzunluğu, 2.30 cm. yüksekliği ile ofset ve fotoğraf kalitesinde saatte 6.600 sayfa basabilen Xerox iGen4'ün üzerinde 400 adet teknoloji patenti var.

  Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden Xerox'un en üst düzey dijital baskı sistemi Xerox iGen serisinin en son versiyonu olan Xerox iGen4'ü, Türkiye'de ilk kullanmaya başlayan işletme, Arena Dijital oldu. İstanbul'da dijital baskı alanında faaliyet gösteren Arena Dijital bünyesinde kurulan Xerox iGen4 serisi ürün grubu ile Türkiye'de dijital baskı pazarının daha da büyümesi bekleniyor.

  Xerox Türkiye Genel Müdürü Mehmet Sezer, "Dijital baskı teknolojisinin ulaştığı en üst seviyeyi temsil eden Xerox iGen4'ün ülkemizdeki ilk kurulumunu yapmış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu gelişme bize, Türkiye'deki dijital baskı endüstrisinin ne kadar gelişmeye açık olduğunu bir kez daha gösteriyor" dedi. Xerox iGen4'ün baskı kalitesinin ofset baskıdan ayırt edilmesinin zor olduğunu belirten Mehmet Sezer, Xerox iGen4'ün doğrudan ve birebir pazarlama gibi pazarlama iletişim alanına yeni uygulamalar getireceğini ve kullanan firmalara da önemli iş fırsatları sunacağını söyledi.

  Arena Dijital firma sahibi Lokman Şahin ise yaptığı açıklamada, "Xerox'un dijital baskı alanındaki en üst modeli Xerox iGen4'ü kurarak, Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik. Xerox iGen4'ün Arena Dijital'de kullanılmaya başlanmasıyla dijital baskının ulaştığı son noktayı, gözler önüne sermek açısından önemli bir yatırım yapmış olduğumuza inanıyorum" şeklinde konuştu. Lokman Şahin ayrıca, Arena Dijital'de kurulan Xerox iGen4'ün, baskı ebadı ve kapasitesiyle müşterilerine önemli avantajlar sağladığını ifade etti.

  Ayda ortalama baskı miktarı yüz binler mertebesinde olan kuruluşlar için ideal bir ürün olan Xerox iGen4, baskı süreçlerini otomatikleştiriyor ve makine üzerinde baskı ayarlarını düzenlemek için baskıyı kesme ihtiyacını ortadan kaldırarak, toplam operasyon maliyetlerini azaltıyor. Gelişmiş yeni teknolojisi ile iş verimliliğini yüzde 35'lere kadar artırabilen Xerox iGen4'ün dakikada 110 sayfaya ulaşan tam renkli yüksek baskı hızı, çok ekonomik baskı maliyeti ve çarpıcı baskı kalitesi ile özellikle birebir pazarlama ve kişiselleştirilmiş dokümanlar üretmek isteyen firmalara önemli faydalar sağlıyor. Xerox iGen4, genişliği 364 ile 572 mm, ağırlığı 60 ile 350 gram arasındaki pek çok kağıda ve farklı medyalar üzerine baskı yapabiliyor. Toplam kağıt kapasitesi 80.000 sayfaya varan Xerox iGen4 ile yoğun baskı hacimli 12 farklı iş emri tek bir seferde verilebiliyor. Üzerinde yaklaşık 400 ayrı teknolojik patent bulunan ve kuru mürekkep kullanan Xerox iGen4'ü oluşturan parçaların yüzde 97'den fazlası geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşuyor.​
   
 2. BaSoryong

  BaSoryong Buralıyım

  Kayıt:
  17 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  3.183
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrençi :)
  Çok iyi oldu bu ... baya bir satılır