Nuker bence. Eu sevmeme rağmen rogue charlara nedense kanım ısınmadı hiç.

Klayorn demiş ki:
Int sevıyosan nuker, str sevıyosan warrior, veya rogue yap

eu ise sözkonusu olan nuker değilde wizard denmiyormuydu ? summer7:

eğer kastedilen chn ss ise o zman belirtilmesi gerekmezmiydi ?

sonuçta wizardlar ne zman nuker oldular ? summer3:

Nuker Xbow vssinde Nuker rahatlıkla alır. legend 8 de %70e çıkan snow shield, %22 lighting atak bufu ile Light/Cold/Bicheon nuker Kral.

UnDeFeateD demiş ki:
Nuker Xbow vssinde Nuker rahatlıkla alır. legend 8 de %70e çıkan snow shield, %22 lighting atak bufu ile Light/Cold/Bicheon nuker Kral.

birde %40 snowla doşana chnese strlere işlese o biceon :) başka bişi istemezdi :D ben spear döndüm şuan daha rahatım.. :)

Takımı
Galatasaray
Oyun devam ettiği için birşey olmaz yinede tavsiye verelim merak edenler fikir alsınlar.

xbow - nuker karşılaştırmasında nuker biraz daha iyi görünüyor.Her ne kadar xbow dagger skilleri ile güçlü gibi görünsede kullanması kabiliyet gerektiren bir karakterdir.Ayrıca level sınırı artacak yakında zamanda ve yeni skiller (chinesede aktif skiller gelecek) chineseleri daha çok ön plana çıkartacak nitelikte.Özellikle nuker charlar level arttıkça hp leride arttığı için ve skilleri güçlendiği için pvp de daha çok işlevsel hale geldiler.Özellikle yeni gelecek legendde oyunun en iyi pvp charı nuker olacak kanaatindeyim.

Tercih nuker olmalıdır.

KEsinlikle nuker çnkü xbowdan fazla dayanıyor güzel bir yapılandırmayla xbowdan üstün olur =)

uzun süre önce birşey yazmıştım ama başkaları fikirlerini yazmış ben de yazayım dedim. sadece xxbow olarak düşünmeyin. dagger yönü de var bunun. deneyimli birinin elinde her iki char da iş yapar ancak dagger charın daha iyi olacağını düşünüyorum. vurduğu yüksek damage ile snow varken int charların mpsini bitirebilen ender charlarlardan biri. üzerine iyi bir silah ile pek çok str chara crit ile tek atabilirsin.

Nukeri severim ama rogue/xbow warlock daha iyidir tabi karar senin ama nuker acicaksan cold light fire yap eline spear al ustunede pro armor karisik giyebilirsin

Yukarı Alt