Wyvern Silkroad | 70 Cap CHN | Play&Win | Old School | Old Interface

1. Reklam

1. r1

1. 70 Cap

70 Cap

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Evet tabiki haklısınız fakat emin olun biz kolay yaparsak 3. günden full blue set dizilecek ve yapacak birşey kalmadı modu olacak oyunda.Çünkü genelde private servelerde böyle oluyor set yapılıyor herşey bitiyor.Biz sadece bu süreyi uzatmak istiyoruz.

Anlayışınız ve yorumunuz için teşekkürler.

ayko67 ve Melon bunu beğendi.
  2. ayko67

ayko67 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci(Muhasebe)
    Mob iyi la ne boşu :D WirLegend'den saygılar Zevk alarak oynuyoruz burdan üstüme bota koyan brazilyalıların a.. - AyKo

3. Melon

Melon olduser

Beğenilen Mesajlar:
    707
    Ödül Puanları:
    143
    Meslek:
    Öğrenci
    Öğlenden beri +5 basamadım pre+ lucky avatar var , yaklaşık 250-300 elexir weapon yemişimdir, sinirden kanser olucam garip olanı ise millet ard arda +7 basarken benim daha +5 basamam , + ratesiyle mi oynuyorsunuz nabıyorsunuz anlamış değilim ama benim oyunu bırakıcağım kesin.

SRO[2018-06-06 20-41-44]_87.jpg

4. Super

Super asistan

Beğenilen Mesajlar:
    779
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Deck Officer
    At delirus'a bassın , germe kendini . :lolmuch:

5. Melon

Melon olduser

Beğenilen Mesajlar:
    707
    Ödül Puanları:
    143
    Meslek:
    Öğrenci
    @Bean bro oyunda ki item fiyatlarını bir görsen şaşarsın 200 elexir weapon 100 silk ediyor yani 7 TL , bot'a bastırıyorum o bile +5 geçirtemiyor o kadar kıl oldum ki anlatamam, immortal ve astral'ın tanesi 45 silk hangisine para yedireceğimi şaşırdım artık :olucem:

6. VaLe

VaLe .

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    48
    Sw restart yemedigi sürece rate değişse bile aktif olmaz

70 Cap bunu beğendi.
  7. 70 Cap

70 Cap

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3

Merhabalar

Max Plus : +7 (+1=%100 | +2=%100 | +3=%90 | +4=%30 | +5 =%15 | +6=%10 | +7=%2)

Ratelerimiz bu şekilde +5 sonrası evet biraz zorluyor.Yakın zamanda güzel bir update gelecek tüm oyuncularımız + basma işinden memnun olacak.

8. Super

Super asistan

Beğenilen Mesajlar:
    779
    Ödül Puanları:
    133
    Meslek:
    Deck Officer
    Ben basarım :coffee:

9. Melon

Melon olduser

Beğenilen Mesajlar:
    707
    Ödül Puanları:
    143
    Meslek:
    Öğrenci
    +5 dan +6 yı görme gibi bir umudum yok zaten, benim +4 den +5i görme umudum var o da maalesef olmuyor, şu an'a kadar yediğim elexir sayısı 400 ' ü aştı bakalım daha ne kadar fail vericek.

10. ayko67

ayko67 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci(Muhasebe)
    5 en sonunda silahı yaptım :D lucky dress şart gibi :bitch:

11. Sieger

Sieger olduser

Beğenilen Mesajlar:
    427
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    @ayko67 aleykümselam canım. -Sieger :d

@70 Cap
    ELBETTE ZOR OLACAK FAKAT BİZİ DİN DEĞİŞTİRMEYE ZORLAMAYIN ALLAH RIZASI İÇİN.
    PARA KAZANACAKSINIZ, HER DEFASINDA SÖYLÜYORUM, SÜRÜMDEN KAZANIN.
    ASGARİ ÜCRETE ÇALIŞAN BİRİYİM, KENDİ İHTİYAÇLARIMI MI GİDEREYİM, HOBİLERİM İÇİN SİZE PARA MI KAZANDIRAYIM.
    STONE RATE KESİNLİKLE ARTMALI, STONE DROP RATE BÖYLE KALABİLİR AMA STONE TUTMA RATESİ KESİNLİKLE EN AZ %70 OLMALI.

BAŞKA DA BİŞEY DEMİYORUM.
    KOLAY GELSİN.

ayko67 bunu beğendi.
  12. 70 Cap

70 Cap

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Evet fakat yurt dışı oyuncuları içinde silk fiyatını dengeli tuttuk.

Teşekkürler ratelere tekrar bakılacak.

13. 70 Cap

70 Cap

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    70 Cap Xian hakkında.(ARTIK ÜCRETSİZ!)
    Son zamanlarda 70 cap serverimizde oyuncu düşüşü yaşandığı için oyuncularımız serveri kapatıp kaçacağımızı düşünmeye başladı. Bu serverden gelecek paraya ihtiyacımız olmadığını zaten silkleri bol bol oyun içi eventlerle dağıtarak göstermiştik. Fakat her ihtimale karşı oyunu free silke çevirmeye ve hiçbir ürün satışı yapmamaya karar verdik. Wyvern online artık ve sonsuza kadar ücretsiz! En başta dediğimiz gibi, keyif aldığımız ve eskilere dönmek adına yaptığımız bir projeydi.Öyle de kalacak. Tekrar cebimizden parasını ödeyerek reklamlara başlayacağız. Altını çize çize söylüyoruzki oyun hiçbir zaman kapanmayacak ve herzaman ücretsiz olacak.

14. 70 Cap

70 Cap

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba değerli oyuncularımız! 5 Temmuz 2018 itibariyle sun item drop'larının moblara ekleneceğini duyurmak isteriz. Ayrıca 5000 free silk daha hesaplarınıza eklenmiştir.
    Maintenance time 05.07.2018 UTC +3

15. 70 Cap

70 Cap

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Server sıkıntısız olarak hizmetine devam etmektedir.
    4 gün sonra 2. ayımızı dolduracağız. Bizi tercih eden oyuncularımıza teşekkürler..

RanstaMonsta bunu beğendi.
  16. muammer66

muammer66 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    tekniker
    Phbota kapalımı sw acaba kasmak için bilgi alabilirmiyim???

17. kingbow

kingbow rank8

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    70 cap eski tadi vererek guzel olabilir ama bow charda ittirme combosu yoktur sanirim buda kendini savunamayan bir char olarak pek tercih edilmez diye dusunuyorum. Ayrica arti basma siniri olmamali ileride herkes ayni arti 7 li setlerle olmamali birileri farkini koyabilmeli, birileride hırsı uğruna arti 7 ve uzeri setini silahini patlatmali ki isronun heyecani bu rekabet uzerinedir :)) basarilar dilerim.

18. 70 Cap

70 Cap

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Reborn ile sıfırdan başlangıç mı, bu şekilde yıllar boyu devam mı?
    Merhaba değerli wyvern silkroad oyuncuları ve eskiden bizlerle olan değerli silkroad topluluğu.
    22 Mayısta başladığımız serüvenimiz 12 ocak itibariyle oyuncusuz bir şekilde devam etmekte.
    Oyunda an itibariyle 2 event botumuz ve bir panel loggerımız dışında kimse bulunmuyor.
    235. günü geride bırakırken sizlere verdiğimiz sözü daima tuttuğumuzu ve tutacağımızı bilmenizi istiyoruz.
    En baştanda söylediğimiz gibi bu oyun hiçbir zaman kapanmayacak. Oyuncumuz olmasa da dert değil. Sizler bu oyuna zaman ve emek harcadınız ve arada bir girip karakterinizle zaman geçirmeye hakkınız var.

Fakat aklımıza takılan bir soru var. Oyunu reborn yapıp isro rateleriyle uzun soluklu maceramıza devam etsek buna ilginiz ve tepkiniz ne olurdu?
    1x ratelerle sıfırdan ve daha çok özellikle devam etmeye karar versek katılır mıydınız?
    Yoksa server şuan olduğu gibi oyuncusuz bir şekilde eski oyuncularının arada bir girip özlem gidermesi için boş bir şekilde devam mı etmeli?
    Buna sizler karar vereceksiniz.Değerli yorumlarınızı lütfen bizimle paylaşın.
    Eğer isro rateleri ile reborn yaparsak bu kaç cap olmalı? 70 mi 80 mi 90 mı ?

Yoksa server bu şekilde devam mı etmeli?

Yorumlarınızı bekliyoruz.
    Facebook sayfamız üzerinden yazarsanız daha çok seviniriz.
    Wyvern Online

19. Ayechap4n

Ayechap4n rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    80 cap bire bir isro tadında bir oyun güzel olur.

20. Sieger

Sieger olduser

Beğenilen Mesajlar:
    427
    Ödül Puanları:
    93
    Meslek:
    Producer&DJ
    Daha önce oyunu oynamış biri olarak, şu anda oyuncusuz şekilde sunucuyu açık tutmanızı hayranlıkla izliyor ve sizi tebrik ediyorum.
    Piyasa da bunca vurguncu varken sizin gibi uzun soluklu bir sunucunun oyuncusuz kalması üzücü. (Ben rate dengesizliklerinden dolayı oyunu bırakmıştım.)

Görüşlerimi dikkate alırsanız şu şekilde devam edebilirsiniz;
    80 cap iSro şeklinde bir sunucu açabilirsiniz.
    Fakat bunda dikkat etmeniz gereken ve dengelemelerini günlerce, haftalarca test etmeniz gereken yerler var.
    İlk olarak, elixir dropları, stone dropları ve prob (tutma) değerleri.

1- Elixir
    Elixir fazla düşer ve rate aşırı zoor olursa, oyuncu yine sıkılacak ve donate atan (immo, astral, silk ya da tl ile elixir alan) kazanacak.
    Elixirleri az düşürür, rateyi kolaylaştırırsanız yine donate atan kazanacaktır.
    İkisini eşit şekilde dengelemeniz gerekir ve bunun için de günlerce testlere tabi tutmalısınız. (Dengeli olsa bile donate atan yine bir tık önde olacaktır ama en azından emek verende donater ile yarışabilir.)

2- Stone
    Stone prob'ları patlatmayı düşünüyorsanız eğer bunun ratesi kesinlikle ve kesinlikle %80 üzeri olmalı.
    Her ne kadar iSro oynayacak olsakta sonuçta bir pvp server oynayacağız ve bitecek. (Şu an olduğu gibi sunucuyu kapatmasanız bile oyuncunuz olmayacak.)
    iSro olacağı için droplara stone koymanızı öneririm. (tablet koymanız önerim değildir, boşuna drop arttırır ve gs'nin obj yükünü arttırırsınız gereksiz olur.)
    Fakat bu dropları da günlerce test etmeniz önerimdir, Ne fazla düşecek, ne de aşırı zor düşecek. Testlerden yola çıkarak günlük bir doz yapabilirsiniz.
    Sadece att stoneleri npc'ye koyabilirsiniz. Nedeni ise şu, att stoneleri fazla kullandığımız için magic'lerden kat ve kat fazla gidiyor.
    Npc'ye gold ile koymanız, kervan ile arasında ki bağı kurmanıza ve kervanın önemini stone almakta bir adım öne çıkartacak.
    Kervan'dan gold kazanmak için job savaşlarıda göreceksiniz.
    Job'a belli kill başına, belli kervan çekimi başına ödül verirseniz de daha fazla job aktivitesi görürsünüz. (Wanted system, ödül kutusu vb.)

3- Rateler
    Rateleri bir çok dala ayırabilirsiniz, exp, gold, drop, prob vb...
    Hepsini dengelemelisiniz ve test etmelisiniz ki, adam 52 levelken elinde 32'nin silahı olmayacak, goldsuz kalmayacak, npc'den potunu alabilecek.
    Gold droplardan aşırı fazla düşmeyecek ki, kervanın önemi burda da bir tık öne çıksın, bot çarlarıyla gold kasılmasın.
    Bot çarlarını sadece drop ve elixir için kullanabilsinler.
    Npc'de bulunan item, pot, speed vb. itemlerin gold değerini düşürürseniz gold rateyi dengelemeniz daha kolay olur. Yüksek gold miktarlarında rateyi dengelemek için tüm ratelere yüksek değerler vermeniz gerekir ve serverde 1B gold bile değersiz bir mantık olur. iSro olacağı için 10M bile mükemmel değer kazanmalı.
    Exp rate konusu ise sizin nasıl bir yol izleyeceğinize bağlı.
    Bu konunuzda gördüğümüz gibi sunucunuz halen daha açık, bunun için exp rateni 1 ay içerisinde 80 level olacak şekilde ayarlanması daha güzel olur diye düşünüyorum. (Premium exp ticketlerini aktif etmeniz gerekli.)
    Diğer yandan, oyuna başlarkan vereceğiniz itemler önemli. Exp ticketleri, belirlediğiniz kadar reverse, scroll, speed potion vb.
    Başlangıçta kesinlike 3 sayfa açık olmasını öneririm, her ne olursa olsun oyuncu bu sıkıcı görevi yapmaktan zevk almaz. Level ve item kasmakla meşgul olacak.

Görüşlerimi dikkate alırsanız ve bunlardan yola çıkarak bir çizgi belirlerseniz senelik bir oyunu hizmete sunacağınızı düşünüyorum.
    Başarılar dilerim.