Karakteri takas yöntemiyle ( Hacı abi aracılığı ile ) bu sabah aldım karakter gayet iyi fakat serverı hiç beğenmedim . Sunworld 1 veya ZSZC fire - water ( water öncelikli ) 95 + Full str bow ( force tercihim ) , 95 + Nuker arıyorum build önemli değil skilleri yerinde olsun yeter ama karakteriniz ff ve fazladan sp varsa bu 85 + ya kadar düşebilir . Satılık değildir tekliflerle gelmeyiniz . Karakterde 670 m GOLD vardır . Kasada seti hazırdır . Karakter görünüş değiştiric ve 25 SKILL EDIT POINT bulunmaktadır . ( Bu ne demek oluyor : karakteri istediğiniz buildi yaratabilirsiniz skill bug sayesinde ) . :thumbsup: 90 Ring SOS itemdir . :beer:

Karakterden resimler ;

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

Konunun altına karakterin şöyle yok böyle böyle şeyler hiç yazmayın kimsenin huzurunu bozmayın . Bu karakter itibariyle 18 takas 4 satış işlemim bulunmaktadır SCAMMERLAR veya GERİZEKALILAR eklemesin lütfen 20 , 30 tl nin lafını yapıp ortaya ANNESİNİ ortaya koyan çok velet gördüm . Takas HACI ABİ aracılığla olcaktır . Tekliflerinizi burdan veya Ö.M ile gerçekleştirebilirsiniz
. :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt