Arkadaşlar çarı boş olarak satıyoruz çarda 4 dress devıl ve petler mevcuttur.Görüldüğü gibi skill yada sp sorunu yk.Fiyatı 60 TL yada oyun golduyla 8b'de olur. Takasa gelince 114+ çar ile... çar teklifleriniz varsa detaylı olarak bahsedin uygun bulduklarıma geri dönücem.

Arkadaşlar yukardaki yorumda gerekli bilgileri sunduğumu düşünüyorum 114+ çar yazdım ayrıca sp siz çar kabul etmiyorum takas tekliflerinizi ona göre verirseniz sevinirim altan1717 bu sadece snn için değil diğer kişiler içinde geçerlidir.Takas teklifini beğendiğim kişilere özelden mesaj atıcam arkadaşlar teşekürler şimdiden

saol alper bende wtt teklifi var sandm başlığı yukarda görünce :D

çar çalıntıdır sizde satın alarak vebaline girmeyin derim. o normal petlerden biri 58 biride 108 leveldi sanırım.....

dalgamı geçiyorsun çarı alperden ben aldm oyundaki has çarım scudle çar hakkında 1 global gören varsa yazsın güvenmeyen almaz zorla vermiyorum ve aracı ile alcak olanada olmaz demiyorum sen gelip satışa taş atmak istiyorsan açıkca söyle oyundaki çarının adını ver bakalmda ona göre bilelim kim oldunu belkide sende sağlam pabuç değilsin çar çalıntı diosun hakkında 1 kişi böle demedi senden başka öle bi adı varsa bile alan gidip nick değiştirir söle sen nickini

ayrıca ben çalıntı çar oynamam kardeş sen oyunda beni az çok sorarsın ona göre konuya laf atarsın hıı taaa önceden 80 90 lvlde biri birinden çalmıştır bilemem ama öle adı çıkmış hiç bi çarla işim olmas sen mrk etme 1 global gören varsa bana oyundaki çarının nickini verip ss sini atsın bende bırakayım oyunu yada çok konuşma

sana çarın idsini söyleyeyim biocreper tarzı bişeydi 3 ay önce bende çalındı

kafanmı iyi kardeşim çar 4 aydırmı ne bende ondan öncede kimde oldunu biliyorum çara girmiş olablrsin evet yan çarları var ama imkanı yok 3 ay önce senden çalınmış olması böle iftira atıcağına oyundaki çarının adını ver belki sen hırsızsın göreyim bakalm oyundaki adın ne ve 3-4 aydır bnde olması dışında ondan önce ki 3-4 ayında kmde oldunu bliyorum bak yukarda yorum yapan çocuk var adı alper ondaydı ve onla wtt ettik senden alınması imkansız ayrıca noble ottaman guildinde hep birlkteydik yani senin söylediğin kesinlkle yalan çara girmişin belli ama çalınmadığına eminim sen oyundaki çarının adını verde bakalm kmsin görelim

oyunda tartıştığım ve blocklu olan kişiler var bunlardan biri olup iftira atmadına inandır beni kendi profilinden açtığın konuya baktm 84 lv bi çarın görünüo başka swde ayrıca sürekli up up up yazmışsın belli yaşın küçük ama doğru bu çara girdiğin belli fakat 3 ayı bırak 6 ay kadardır çevremde bu çar kim girdi km çıktı blyorum boşuna leke sürme duran çara çarla wtt etmeye kalktın belkide çünkü bu çar takaslıktı alperdeyken ve bizle takas etti bizden önce blki sen girdin çara senle etcekti orda gördün ettin yani ıdını cartını curtunu blmekle çalıntı olmas bi çar elnde kanıtın varsa konuş susayım

madem sorunun alperle bnm gönderimi nie lekeliyorsun önceden ne olduğunu bilemem aranızda ama çar şu anda bendeyse ve oyunda bu isim scammer diye yayılmamışsa çar sağlam duruyordur çarın çalınmış ise gerçekten başta global atsaydın şmdi bu durum olmasdı ve ben zaten almamış olrdm 3 ay önce olması imkansız zaten bu olayn çarın ondan önceki eveliyatını blyorum daha öncesi dersen yapcak bişeym yk ama ben satış yaparken böle sölemen yanlış çar şu an alperde değil problemini alpere söle alcak kişi varsa onada mani oluyorsun bnmde satışıma taş koyuyorsun alperide bi müddet tanıdım şu ana kadar bu tarz bişi duymadm hı yaptıysa bile bu knuyu o an çözsen olurdu o kdrdır çar oyuna girip çıkıyor extraloba düşünce böle diyosun eveliyatında nerdeydin ? son dicem üzgünüm yapcak bişiyim yk alan kişi rahatsız olcak olursa adını değiştirir çarını oynar ben öle çalıp çırpma işlerinle ilgilenmiyorum aracı ile bile satarm yani gocunmuyorum sana kly gele

charı o veya ben çalmadım saçma sapan yorumlar yapmayın önceden çalmışlarsa yapıcak bişeyimiz YOK bende charın çalıntı olduğunu bilsem ALMAZDIM milleti suçlamayın

Yukarı Alt