SJSRODA 90 Lvl FF FULL STR GLAVİE CHARIM Ve FF LVL 90 BOW CHARIM SJSRO GOLD KARSLIGI SATILIKTIR CIDDI OLANLAR PM ATSIN. GLAVIENIN NICKI DieFlex Bowunki Reign0fFire...2Side FF Dir Teklifleri Bekliyorum. . . (İtemsizdir.) :popcorn: BANA SJDE 90 FF FULL INT CHAR LAZM SKILLERI BİCHEON,FİRE,LİGHT OLCAK EYER BÖLE İSTEDGM GBI NUKER CHARI OLAN VARSA ITEMSIZ TAKAS EDEBLIRM GLAVIE YADA BOWLA.

Çarına 61 Lv İsroda Poseidon serverinde bir blade veririrm exp i 65.xx olup itemleri FB +3 dür Ve üstüne 15 tl?

Teklifin icin saol ama bro isrodaki tekliflere kapalıyım isro oynamam.sunworld private server sroda silk yada oyun parası olablir.Ytl olur.

Oha kardes ne 35 i naptın sen ya :D bedavaya veriyim istersen 90 chest oyun parasna 600m falan edıo ztn 89 legs falanda öle glavie desen 500m char fullfarm hatrısayılır bı mıktar sölersen sevinirim?ama daha fazla cıkmaz dıosan kusura bakma :/

:) k.bakmada burda 600m 15 tl o itemleri alabilirisn itemsiz de olur İtemsiz Fiyat:28 TL :) Fazla çıkmıyor Pek cvp yazmıyor kimse Nese Hyr desrsen sen bilirsin İyi satışlar

İtemsiz satmıorm ıtemler lazım deıl konuyu zaten bugün actım daha cok yazan olur saol yinede teklifin icin.

Peki Sen Bilirsin.Sen Saol Tekrar İyi Satışlar :)...^^
PS: Benim gibi ballı müşteriyi kaçırdın valla :P

rabdor2889 demiş ki:
jack__xD demiş ki:
Takas sun spear karsılıgındada olabilir.
Sunword silkroadda 79 Lv Nuker var istersen bir görüşelim mailto:[email protected] ekle
Bu arada Bu adama inanma Kendisi benle Ecsro'da tks yaptı Çara girdim çar doğru içinde item yok Ve ertesi gün e-mail'ini istedim ve verdiği e-mail'de yalan çıktı Benim çarımı çaldı Çarım iSro'da 55 Lv Warrior'du Ve arkasından küfür edip msn engelledi!!!^^

Dr.D0Z3R demiş ki:
rabdor2889 demiş ki:
jack__xD demiş ki:
Takas sun spear karsılıgındada olabilir.
Sunword silkroadda 79 Lv Nuker var istersen bir görüşelim mailto:[email protected] ekle
Bu arada Bu adama inanma Kendisi benle Ecsro'da tks yaptı Çara girdim çar doğru içinde item yok Ve ertesi gün e-mail'ini istedim ve verdiği e-mail'de yalan çıktı Benim çarımı çaldı Çarım iSro'da 55 Lv Warrior'du Ve arkasından küfür edip msn engelledi!!!^^
Seni tanımıyorum !!! hem kanıtın warmı kanıtın olmadan insanların üstüne suç atma !!!

[/quote]
Sunword silkroadda 79 Lv Nuker var istersen bir görüşelim mailto:[email protected] ekle[/quote]
Bu arada Bu adama inanma Kendisi benle Ecsro'da tks yaptı Çara girdim çar doğru içinde item yok Ve ertesi gün e-mail'ini istedim ve verdiği e-mail'de yalan çıktı Benim çarımı çaldı Çarım iSro'da 55 Lv Warrior'du Ve arkasından küfür edip msn engelledi!!!^^[/quote]
Seni tanımıyorum !!! hem kanıtın warmı kanıtın olmadan insanların üstüne suç atma !!![/quote]
Demek tanımıyorsun ha msn e bak bakalım mailto:[email protected] Ama ben senin ne mal olduğunu biliyorum Çarın Nick EdiLee benden alıp sattığın çar üstüne birde Küfür vs. Kanıt kolay Bekle

Yukarı Alt