evet beyler 7 adet sbot account satılıktır.

herbir acc nin 25 günü bulunmaktadır. (26,05,2009)

Fiyat: 200 silk e-pin veya 30 TL dir

İletişim: ister topic altından msn bırakın isterseniz öm atın.düzenli şekilde satış sürecektir.accountların bitmesi tükenmesi söz konusu değildir.Suan işin 7 adetle sınırlıdır.

NOT:Satış işleminde extraloob aracılıgı kullanmak isteyenler aracılık parasını kendileri karşılarlar fiyatta da herhangi bir indirim söz konusu değildir.Şimdiden teşekkürler kolay gelsin.

EliteTurk

Aileden
Beyler bu adam dolandırıcıdır ilk nick i bu adamın [ selamet ] di ve banlandı emretwolf isimli arkadaşımızı böyle dolandırdı.. extraloob aracılıgı ile alın eyer elinde Old costumer account varsa yoksa gine size normal üyelik satıcaktır kesinlikle almayın.. :twisted:

buda link i girin bakın selamet adlı üye banlandı dedikden sonra banamı dedin diyor: viewtopic.php?f=622&t=117684&start=72

ps:yakalandın koçum çek saga ensendeyim 8)

LegendMaster demiş ki:
Beyler bu adam dolandırıcıdır ilk nick i bu adamın [ selamet ] di ve banlandı emretwolf isimli arkadaşımızı böyle dolandırdı.. extraloob aracılıgı ile alın eyer elinde Old costumer account varsa yoksa gine size normal üyelik satıcaktır kesinlikle almayın.. :twisted:

buda link i girin bakın selamet adlı üye banlandı dedikden sonra banamı dedin diyor: viewtopic.php?f=622&t=117684&start=72

:mrgreen: ulen tırro adamın asabını bozmayın selamet inde seninde .......... anladın sen onu onun bunun veledi sen kendini ne sanıyon modmusun adminmisin tırro herif hem nerden biliyon o adamın ben oldugumu öküz adamın asabını bozma defol git.NERDE YETKİLİLER. Yetkili olmayanların fazla sesi çıkarsa http://www.extraloob.com un havası söner unutmayınki bu site sizin sayenizde değil bizim sayemizde var

EliteTurk

Aileden
CryptiC_EyeS demiş ki:
LegendMaster demiş ki:

:mrgreen: ulen tırro adamın asabını bozmayın selamet inde seninde .......... anladın sen onu onun bunun veledi sen kendini ne sanıyon modmusun adminmisin tırro herif hem nerden biliyon o adamın ben oldugumu öküz adamın asabını bozma defol git.NERDE YETKİLİLER. Yetkili olmayanların fazla sesi çıkarsa http://www.extraloob.com un havası söner unutmayınki bu site sizin sayenizde değil bizim sayemizde var
Mod olmayabilirim Admin hiç deyilim fakat sitede saygınlık kazanmış biriyim..Bi daha farklı türde account alıp yeniden böyle hile yoluyla başkalarını kandırıp paralarını bi tarafına indirmek isticeksin biliyorum..Gel ben daima burdayım..Bilinçli biri olarak görevim neyse onu yapıyorum.. 8)

ps:extraloob dogru olanı yaptıgın için teşekkürler. :curtain:

LegendMaster demiş ki:

banamı dedin yazmamış adam BABA NAMI söyledin demiş o adamdan ben sbot acc aldım hiçde bi yamuklugunu görmedim banladıgınız kötü olmuş yazık.

Yukarı Alt