Server
Flora
Takımı
Galatasaray
WindTalker demiş ki:
extraloob demiş ki:
hobaaa deli bir makina bu hacım kaça aldın ne amaçla aldın nereden aldın bilgi istiyorum cidden mükemmel makina hayırlı olsun ^^

bu arada 19-21 haziran gibi düzceye geliyoruz 100 4X4 Jeep ile kuzen off roadcu biliyorsun orada 3 gün kamp yapacaklar benide götürmek istiyor bakalım vaktim olursa düzcedeyim mekan şurası galiba eğer gelirsen bu aletle sende harika olur hem tanışırız ^^

20-25gün önce kuzenler gitmişler gene 40 JEEP bir tane foto koyayım, gene gidiyorlar çok beğenmişler bu sefer dediğim gibi gelebilirim.

kaça aldım? 19.5 milyar toplam maliyeti 425cc BLADE
ne amaçla aldım? dayımların motor tutkunu olmasından dolayı gelen bir tutkumdur atvlere karşı o yüzden aldım,tamamen zevk.
nereden aldım? dayımın dükkanından aldım hacım oda istanbul Polaris den getittirdi,polarisleri sevmiyorum biraz hanfendi motoru gibi :thumbsup:

hacım eğer düzceye gelirsen dehşet olur. sabah akşam foto çeker koyarız siteye :D gelmemmi gelirim hacım yer mekan söylesin ama kuzenin hiç takip etmiyorum şu sıralar turnuvaları.

düzceye beklerim hacım :beer:

tamamdır yer belli söylemişti de adını unuttum arar sorarım gelirsem güzel olacka yaa 100 Off Road JEEP her araçta ortalama 3 kişi olsa 300 kişi vadide olacağız kamp ateşi sigara alkol doğa tabiat ve adrenalin tırmanma parkuru falan da götüreceklermiş action olacak diyordu kuzen göreceğiz bakalım, gelirsem eğer banko beklerim hacım ona göre şimdiden o tarihe kendini hazırla zati düzceye kadar gelirsem de görüşmezsek ayıp etmiş olursun :muck:

Windy

@extraloob

hacım o ortamları en iyi ben bilirim,amcamların tayfayla çok yarışlara gittim 1 kupam 2 madalyam var :P zaten yakarlar ateşi alırlar sucuklarını etlerini yerler şarkılar söylerler ısınırlar saat 5 e gelirken herkes çadırlara en son 10-11 kişi kalır onlarda sabaha kadar takılırlar :P sen gelde hacım ben gelirim mutlaka olduğun yere ^^ o etapları çok severim,çamur su bayır çukur ufff 2 sene öncesi geldi aklıma, sakarya pamuk ova 1312m yükseklikteki bir yaylada yapılmıştı turnuva :P

ps: yarışlara gelen hatunlar hep güzel ve sarışındır :beer:

Yukarı Alt