Özet olarak karakterde +9 +10 garment set (güzel wheel basılı), +9 +11 acc set (ortalama wheel), +13 sword +10 shield (güzel wheel basılı) bulunmaktadır. Devili A grade olup, Ignore dress seti bulunmaktadır. 20 ve 50lv karışık job seti vardır toplamda 28str, 29int, 1800hp, 1100 mp basılıdır. Karakterin 98 level peti vardır. 3* fgwyi çok kolay bir şekilde yapabilmektedir. Karakter 01.12.2020'ye kadar platinium, sonrasında gold viptir. Leveli 98, expi 58dir. Kasılmaya devam etmektedir.
Burdan ulaşabilirsiniz. Parça parça da satış mevcuttur.
Genel Görünüm: genel görünüm - Hızlı Resim
Silah ve Kalkan: silahlar - Hızlı Resim
Kıyafet Seti: prot set - Hızlı Resim
Aksesuar Seti: acc set - Hızlı Resim

Bu arkadaş piyasa bilmemektedir. Oyun içi item satışları 2B ye kadar pazara çekmiştir. Bir kıyafet set 10b ise bişi diyemiyorum anlaşabilmek imkansız..

Bu arkadaş piyasa bilmemektedir. Oyun içi item satışları 2B ye kadar pazara çekmiştir. Bir kıyafet set 10b ise bişi diyemiyorum anlaşabilmek imkansız..
Geçen hafta 6bye +13 swordu sattım güzel kardeşim. Kaldı ki 5 gündür garment set parçaları 700 ve 800mden stallda duruyor. Full wheel basılı set. 10 blue nerdeyse itemlerin hepsi. Gerçekten itemi alacak insan pm atar ve fiyat için indirim ister. Sword satılmadan 2 gün önce whatsapptan karaktere komple 1000 tl teklif ettiler. Bu nasıl bir terbiyesizliktir hiç mi emeğe saygı yok kaldı ki sword satıldı 720tl para geldi sadece sworddan. Bizim milletimiz itemi öldürmek için götünü yırtıyor. Yabancı adam geliyor tak diye stalldan çekiyor. Velhasılı kelam bu açıklamaları yapmak zorunda da değilim de artık insanların bir şeylerin farkına varması gerekiyor. 7k silk harcadığım karaktere 1000tl teklif veriliyorsa istersem giderim 1 garment parçaya 10b yazarım kimseyi de ilgilendirmez. Almak istemiyorsan ya da alamıyorsan fuzuli baltalamaya çalışmanın bir manası yok. Ha bir de sayın piyasa uzmanı. İtemlerin ederi neymiş acaba öğrenebilir miyim ?

Son düzenleme:
Konuyu baltalamıyorum eşdeğerindeki pro +10 full blue ları yanında satan adamı biliyorsun onun verdiği fiyat ile senin fiyat arasında dağlar kadar fark var. sen fazla kazanıcam diye bizede engel oluyorsun diğer set satanlarda bişi sanıp fiyatı arttırıyor sen farkında olmadan herkese zarar veriyorsun. serbest piyasa ama elinde kalır bi enayi çıkar alır diye çook beklersin

Konuyu baltalamıyorum eşdeğerindeki pro +10 full blue ları yanında satan adamı biliyorsun onun verdiği fiyat ile senin fiyat arasında dağlar kadar fark var. sen fazla kazanıcam diye bizede engel oluyorsun diğer set satanlarda bişi sanıp fiyatı arttırıyor sen farkında olmadan herkese zarar veriyorsun. serbest piyasa ama elinde kalır bi enayi çıkar alır diye çook beklersin
bir enayi alır diye beklemiyorum yalnız sen olayı çok farklı yorumlamışsın. 5000 lira harcadığım itemleri 1000 liraya satacağıma çöp olsun daha iyi diyorum. Yanımda +10 stallı bilmiyorum bile. Çalışıyorum bütün itemleri koydum pazara gerçekten almak isteyen teklif versin diye, 1 kere açtım clienti 2 hafta içerisinde. Diğer set satanlar da arttırsın zaten fiyatı. Salak gibi emekleri çöp olmasın. Ayrıca umarım +10 stall dediğin 9 degree stallı değildir.

Son düzenleme:
Yukarı Alt