Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

EmmaW

Ecsro Vipdeki 76level nukerimi satmak istiyorum.Charın içinde 269silk + 22Günlük Grab pet +71Level Bear+ 85m gold ve kasasında 8-9-10dg item + elixir + 10dg tablet ve elementler bulunmaktadır.Fiyatını ise hesaplarsak Vip accaount 25Tl, 300Silkin fiyatı 40Tl ama 269silk olduğu için 30Tl, Accaounttaki eski chara eskiden Premium alınmıştı 10Tl toplam 65Tl etti. Char 60Tl den satılıktır.Pazarlık payı vardır.
Charın buildi Cold-Light-Fire Full Int'tir.İtemleri klasik yerden düşme itemlerdir.Skilleri fena değil.Server şuan check olduğu için skill resimlerini vs. koyamıyacağım ama chardan bazı resimler;
Skiller Eklendi;

Elimde hep bu tarz resimler var.Server açılsın skillleri vs. koyacağım

Char ödeme konusu ise extraloob aracılığı ile olursa 5Tl fiyatı indireceğim, yorumlara açığım...

Bu konu altından veya PM'den ulaşabilirsiniz.

Swindler* demiş ki:
Efendy54 demiş ki:
selam isroda redseda 96 wızard bard char ile takas yapmak istersen mailto:[email protected]...
Seninde çarın bitmiyor.Berk bu adam pek sağlam değil gibime geldi.Onur kabul ederse WaxWhine aracığıyla yaparız olmazsa bir arkadaş olarak. ^^

kardeşim ne bu ön yargı anlamadım...gir bak extraloobdan isro redsea bölümüne hangi charımda sakatlık cıkmış...

Takımı
Seçiniz...
Efendy54 demiş ki:
Swindler* demiş ki:
Efendy54 demiş ki:
selam isroda redseda 96 wızard bard char ile takas yapmak istersen mailto:[email protected]...
Seninde çarın bitmiyor.Berk bu adam pek sağlam değil gibime geldi.Onur kabul ederse WaxWhine aracığıyla yaparız olmazsa bir arkadaş olarak. ^^

kardeşim ne bu ön yargı anlamadım...gir bak extraloobdan isro redsea bölümüne hangi charımda sakatlık cıkmış...
Gir resim ekle!

takas içi charın resimlerini koydum "Swindler" saolsun girdi halletti o işi charlarada girdi...

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt