Takımı
Seçiniz...

EmmaW

50tl ye veriyorum 78lvl nuker + 269 silk + 105m gold + 20 günlük pet + üstünede ecsroda 250 silki olan acc. veriyorum :P

Mopneet

shnZee profilimden bak, MSN'imi ekle. Bir ara konuşalım seninle, 97 lv nuker var.

Bumpkin demiş ki:
shnZee profilimden bak, MSN'imi ekle. Bir ara konuşalım seninle, 97 lv nuker var.
LadyDarkness mi yoksa :think: ,eğer build'i fire light bic,heu falan değilse konuşalım tabi ki :beer:

BurakK* demiş ki:
bro ortak ararsan olabiliriz :)
ortaklık güzel iyi de kötü yanları da var,şu ana kadar sadece PhaetoN yani Serhatla ortak olduk ama herşey çok güzeldi birbirimize güvendik,600 er silk vs herşeyi aldık sonunda da süper bi charımız olmuşdu zaten :) InTerpoL(nick çalıntı değil orj :headbang: )
ama ortaklığa artık pek sıcak bakmıyorum nedense mesala olduk 100lv ff full item ee sonrası ne olucak :P

Teklifin için teşekkür ederim yine de :beer:

shneZee demiş ki:
BurakK* demiş ki:
bro ortak ararsan olabiliriz :)
ortaklık güzel iyi de kötü yanları da var,şu ana kadar sadece PhaetoN yani Serhatla ortak olduk ama herşey çok güzeldi birbirimize güvendik,600 er silk vs herşeyi aldık sonunda da süper bi charımız olmuşdu zaten :) InTerpoL(nick çalıntı değil orj :headbang: )
ama ortaklığa artık pek sıcak bakmıyorum nedense mesala olduk 100lv ff full item ee sonrası ne olucak :P

Teklifin için teşekkür ederim yine de :beer:
yok yani senle bı acoount alırdık 100 yapardık işte seninde dediğin gibi silk falan çekerdik zaten 100 olana kadar birtane daha acoount alırdık ve alem ortak görürdü :kalp: :P
Sen bilirsin :roll: ben burdayım :muck:

Yukarı Alt