BLackHunterS demiş ki:
Özelden olmas istersen burdan atayım bn afk. isrodayım premium var kasmam lazım :S
gel msnden at bakalım şifreyi biliyomusun hem buarada gizli yanıt moskova değil

gökhan bi sik bildiğin yok sadece blöff ıd yanlış gizli yanıt yanlış şifreyi yaz diyom biliyosan onuda yazmıyorsun bas git yoluna kardaş

ahahaha kesin oyledir ^^ ıd : aynk4x5 yada aynk4x9 olacaktı kac ay once satmıstım o küfürünüde alırım var ya olm adam akıllı konus yoksa fena olur

dostum 1. si bu da orjinal sro old. normal isro da 15-20 lira 2. si sunworld vip üyeliği bizim cafe 10 liraya satıyo kapiş

cesurahmet01 demiş ki:
dostum 1. si bu da orjinal sro old. normal isro da 15-20 lira 2. si sunworld vip üyeliği bizim cafe 10 liraya satıyo kapiş
1. isro oynamak istiyosan burda işin ne git oyna.her ay 20tl pre parası ver.
2. sunworld vip üyeliği alcaksan burda işin ne git al.hem o privete server bazen bi kapanır 1 yıl açılmaz bazen ise hiç açılmaz.
3. 35TL rsroda 52 lvl bi char için çok ucuz bir fiyat başkaları isrodaki 90lv charına burda +64lv char arıyoda zor buluyo.

:coffee:

millet bu konuyu açtığımda elimde 1 lvl ezük bi wiz'im wardı şimdi o wiz oldu kırksekizz :D artık bi çar ihtiyacım kalmadı bu mesajımı görün die konuyu bi kaç gün daha açık tutacam sonra konu kilit!! :D

Yukarı Alt