Ben Şöyle Bi ws lik char açmak istiyorum.Ne önerirsiniz ? Eu veya chin bunları altı olarak hangi charları önerirsiniz ?

Yani demek istediğim wsde iyi olcak bide öle çok taxi yapmam yani ong taxi falan yaparım yaparsam bunları ele alırsak hangi charı önerirsiniz ben başta xbow düşusnmüstüm ama sizinde bi fikrinizi almak istedim.. :detective:

Takımı
Besiktas
Warlock dagger.

[ Bu mesaj BlackBerry ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
warrior rogue çok eğlenceli ama sağlam para - emek harcarsan

rogue/cleric.pvp icin xbow ve dagger skillerini acman lazim baya bi sp demek oluyor bu

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

ya rogue önceden sadece xbow skılleri açarak oynamıstım.Yani fazla bilgim yok
Smdı adam yanımıza gelene kadar xbow kullanıp sonra daggermı gıycez hem dagger hem xbow nasıl olcak ?

Rogue-Dagger-Cleric çharım vardı ve pwplerde çok iyi damege veriyo.Tabi kullanmasını bilmen gerekiyo.Pwpde seri silah değiştirip skilleri basarsan kazanırsın...

oynaya oynaya cozersin zaten durumu.en basit taktik xbowla yatır atarsın, hemen ardindan daggerla rakibini biçersin

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Warrior-Cleric. Saglam itemler gerekiyor ve yanında 2h'ın critinin yüksek olması da cabası.
Rogue-Cleric. Elindeki daggerın critinin cok yüksek olması gerekli.
Oynamayı bilirsen asla yatmazsın özellikle Warriorda. İttirme skilli ve bir sürü stun veren skilli mükemmel bir avantaj

Arkadaşlar en sonunda xBow olmaya karar verdim.Peki yanına ne açayım 2. skill e ?

Takımı
Besiktas
PasaZadee demiş ki:
Arkadaşlar en sonunda xBow olmaya karar verdim.Peki yanına ne açayım 2. skill e ?
Cleric elbette, bard ne işine yarayacak ? :!!&%&!

Tamam şunu bi açıklıga kavusturalım, benide caydırıyosunuz arkadaşlar :D Warlock daggermi xbow cleric mi dagger xbow clericmi ?

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Rogue acıyorsan zaten crossbowu da daggerı da acmak zorundasın. 100 lv zamanında degiliz ki sadece xbow ile pvp yapasın.
Warlock icin saglam itemlerin ve hem rogue hem warlock skillerini cok iyi zamanlamada kullanman gerekir. Ek olarak stun yediginde veya yere yattıgında heal basma sansın yok. 15snde bir hp potu ve vigora bakarsın sadece. Cleric olursan sayet; rakibini crossbow ile ittirir clerici takar heal verir healing cycle'ını acarsın yere yatırır dagger ile desperate vurursun üstüne de bir combo bak bakalım ne oluyor :D

Wax Whine demiş ki:
Rogue acıyorsan zaten crossbowu da daggerı da acmak zorundasın. 100 lv zamanında degiliz ki sadece xbow ile pvp yapasın.
Warlock icin saglam itemlerin ve hem rogue hem warlock skillerini cok iyi zamanlamada kullanman gerekir. Ek olarak stun yediginde veya yere yattıgında heal basma sansın yok. 15snde bir hp potu ve vigora bakarsın sadece. Cleric olursan sayet; rakibini crossbow ile ittirir clerici takar heal verir healing cycle'ını acarsın yere yatırır dagger ile desperate vurursun üstüne de bir combo bak bakalım ne oluyor :D
Aynen katılıyorum.Hem zaten Warlock-Dagger çharı kimse PT ye almaz.Sen nasıl Lv atlıcaksın.Rogue-Dagger-Cleric çhar yaparsan hem Pwpde kazanırsın hemde PT lerde Healler olarak durabilirsin.

Tamam, peki kendim taxi yapabiliirmiyim fazla buyuk olmasada ong, penon falan ?

PasaZadee demiş ki:
Tamam, peki kendim taxi yapabiliirmiyim fazla buyuk olmasada ong, penon falan ?
Yapabilirsin Rogue çharlar STR olmasına rağmen Phy.Atck çok yüksek.

Yukarı Alt