1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

WoW’un yeni paketi Mists of Pandaria mı?


 1. MicroEx

  MicroEx rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.802
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Mekatronik - Bilgisayar Mühendisi
  Şehir:
  umamı baktın ?

  [​IMG]
  Blizzard Entertainment, kapalı kapılar ardında Diablo III için son rötüşlarını yapadursun, bir yandan da World of Warcraft'ın yeni eklenti paketi Mists of Pandaria projesinin kokuları gelmeye başladı.


  [​IMG]  2004 yılında bir Blizzard çalışanı, resmi forumlarda World of Warcraft'ta yer alacak olan bölgelerin isimlerini ve level aralıklarını yazmıştı. Bu bölgelerin birçoğu daha önce çıkan eklenti paketleriyle oyuna eklendi ama listede yer alan ve hala eklenmemiş bölgeler bulunuyor. Bunlardan biri de Pandaren sınıfının ana bölgesi olan Pandaria. Hatırlayacaksınız, daha önce Pandaren Monk pet’i Blizzard Store'da 10$'a satılmaya başlanmıştı. Daha önceki eklenti paketlerinde sırasıyla şunlar oyuna dahil olmuştu:

  - World of Warcraft: The Burning Crusade / İki yeni ırk
  - World of Warcraft: Wrath of the Lich King / Bir yeni sınıf
  - World of Warcraft: Cataclysm / İki yeni ırk

  Bu akışa göre yeni gelecek eklenti paketi -Firmanın isim haklarını satın aldığı üzere- Mists of Pandaria olur ve sıra takip edilir ise Pandaren, World of Warcraft'ın yeni sınıfı olarak oyuna eklenebilir. Panderan ırkında da birçok klan bulunuyor ve bu klanlardan biri Alliance, biri Horde ırkına katılabilir. Hikayeye göre de Pandaren'larla birlikte Azeroth'un yaratıcısı olan Titan tanrılarının zamanına, yani dünyanın kuruluşuna dönebiliriz. Söylentiler ve yorumlar almış başını giderken kesin ve net bilgileri 21 - 22 Ekim'de yapılacak olan BlizzCon'dan öğreneceğiz.  [​IMG]