Server
Flora
Takımı
Galatasaray

WOW Cataclysm Cinematic Intro ve İncelemesi

Cataclysm Cinematic Intro

World of Warcraft...Kelimelerin kifayetsiz kaldığı oyunlardan birisi olan World of Warcraft tüm dünyada milyonlarca oyuncuya sahip. Oyunun yeni genişleme paketi Cataclysm ise yeni görevler, ırklar ve bölgeler gibi önemli özellikler ile oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz aylarda betası başlayan oyunun merak edilen çıkış tarihi ise nihayet bugün açıklandı.

Activision firması bugün oyunun 7 Aralık'ta çıkışını yapacağını doğruladı. Retrail yani parakende olarak satılacak olan oyun ayrıca Blizzard Store üzerinden de satışa sunulacak. Oyunun henüz içeriği açıklanmayan Collector's Edition paketinin fiyatı ise 79.99$ olarak açıklandı. Konu ile ilgili dağıtılan basın bülteni şu şekilde;

Blizzard Entertainment, Inc. bugün dünyanın en popüler, abonelik tabanlı devasa online rol yapma oyunu* World of Warcraft’ın büyük merakla beklenen üçüncü genişleme paketi World of Warcraft®: Cataclysm™’in 7 Aralık’tan itibaren piyasada olacağını açıkladı. Genişleme paketi Windows® XP/Windows Vista®/Windows® 7 ve Macintosh® için DVD-ROM şeklinde satın alınabilecek ve ayrıca Blizzard Store üzerinden dijital olarak da indirilebilecek. Özel Koleksiyon Versiyonu ise yalnızca perakende mağazalarda satışa sunulacak ve çeşitli ekstralar içerecek.

Cataclysm, World of Warcraft için şimdiye kadar yarattığımız en iyi içeriğe sahip oyun olduğunu belirten Blizzard Entertainment CEO ve kurucu ortağı Mike Morhaime, “Bu yalnızca bir genişleme paketi değil, orijinal Azeroth’u baştan yarattık ve mevcut oyuncularımız için yeni maceralar sunarken, yeni başlayanların level atlama deneyimini baştan tasarladık. Beta testine katılan oyuncularımızın da katkılarıyla şu anda son rötuşları yapıyoruz ve oyunumuzun yalnızca birkaç ay içinde dünyanın dört bir yanındaki oyunculara ulaşacak olmasını büyük bir heyecanla bekliyoruz" diye konuştu.

İlk iki World of Warcraft genişleme paketi olan The Burning Crusade® ve Wrath of the Lich King®, çıktıkları gün PC oyun satış rekorlarını alt üst etmişlerdi.* Cataclysm’de yozlaşmış Dragon Aspect Deathwing geri dönüyor ve Azeroth’un çehresini sonsuza dek değiştiriyor. Oyuncular, yıkımlarla yeniden şekillenmiş ve yepyeni maceralara ev sahipliği yapan tanıdık bölgeleri baştan keşfedecekler. Afete karşı hayatta kalmaya çalışan iki yeni oynanabilir ırk – worgen ve goblinler – Alliance ile Horde arasındaki bitmek bilmeyen kavgaya katılacaklar. Oyuncular yeni level sınırı olan 85’e ulaşmaya çalışırken yepyeni bölgeler keşfedecek, yeni güçler kazanacak ve dünyanın kaderini belirleyecek savaşta Deathwing ile karşı karşıya gelecekler.

World of Warcraft Cataclysm Mouse
- Resim Silinmiş.

- Resim Silinmiş.

WOW oynamaya mı başlasak ne yapsak bilmiyorum ki.

Son düzenleme:
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hiçbir zaman acaba denemeli miyim diye sormadım kendime, çekici gelmiyor bana ..

Hep merak ettim bende bilmiyorum ki bi denesek mi? :think: Extraloob olarak buraya bi damlasak süper olur :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Hiçbir zaman acaba denemeli miyim diye sormadım kendime, çekici gelmiyor bana ..

bro şöyle söyleyeyim 1 yılda haritayı zor çözersin dünya haritası gibi arkadaş çılgın birşey ve en önemlisi ne hata yaparsan yap bir ticket açıyorsun GM'ler anında seni teleport edip olayla ilgilenip çözüp gönderiyorlar :buddha:

Toxicated demiş ki:
+1

Her ay 30 tl verip bu mükemmel oyunu oynayabilirsiniz.Ben Warcraft3 oynuyorum gerçekten mükemmel.

Advance

Adith demiş ki:
Her ay 30 tl verip bu mükemmel oyunu oynayabilirsiniz.Ben Warcraft3 oynuyorum gerçekten mükemmel.
ilk önce cata update'e kadar key almanız lazım ya da wotlkya kadar alıp 80 olunca cata alın ^^

oyunda 60.000 den fazla build olduğu söylenmekte bense daha 13 tane denedim. bir skill bile enredeyse tüm combinasyonunuzu değiştiriyor dehşet bişey . silkroad gibi 2 3 snede çözülecek bişey değil yani bayağı bi oynamak gerekiyor.

Advance

__Neo__ demiş ki:
oyunda 60.000 den fazla build olduğu söylenmekte bense daha 13 tane denedim. bir skill bile enredeyse tüm combinasyonunuzu değiştiriyor dehşet bişey . silkroad gibi 2 3 snede çözülecek bişey değil yani bayağı bi oynamak gerekiyor.
İyi sallamışsın, 60.000 buildmiş :lol: o kadar abartma ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
__Neo__ demiş ki:

silkroad ch 3 class 3 skill'den ibaret pvp'ler ise profesyonel oyuncular için 2 max. 3 skill lakin admin screamadle profesyonel wow oyuncusu 4 yıldır gidip onu izliyorum da oyun resmen 100 class 500 skillden ibaret summer5:

Advance

extraloob demiş ki:
__Neo__ demiş ki:

silkroad ch 3 class 3 skill'den ibaret pvp'ler ise profesyonel oyuncular için 2 max. 3 skill lakin admin screamadle profesyonel wow oyuncusu 4 yıldır gidip onu izliyorum da oyun resmen 100 class 500 skillden ibaret summer5:
Şöyle söyleyim bi mage , warlock vardır silkroadın en iyi oyuncusu olsan beceremezsin bi paladin vardır pvpde olay şudur
"At 1'i sonra 2 sonra 3 ölmedi mi 4 at yine ölmedi mi 5 at ölür"

Yukarı Alt