1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

WoW Account Yönetimi ve Abonman Ödemesi


 1. NiGHTMaRe

  NiGHTMaRe Aileden

  Kayıt:
  8 Kasım 2008
  Mesajlar:
  7.544
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  [​IMG]
  Blizzard, WoW realm'lerini Dünya'da ikiye ayırmış vaziyettedir.Bunlar;

  a) US (United State) ; Amerika'daki bütün eyaletler,Japonya,Çin,Kore ve Kanada gibi ülkelerdeki oyuncuların bulunduğu realmler.Bu realemler Los Angeles'ta yer almaktadır.Official Page: http://www.worldofwarcraft.com/

  b) EU (Europe) ; Avrupa ülkelerinde bulununan oyuncuların bağlandığı realmler.Bu realmler Paris'te yer almaktadır.Official Page ; http://www.wow-europe.com


  Account Yönetimi

  Accountunuzla ilgili bütün bilgileri,yukarıda verdiğim sayfalardaki framelerde "Account Management" veya "Manage Account" linklerinden kontrol edebilirsiniz.Eğer US realminde oynuyorsanız, http://www.worldofwarcraft.com , EU realmlerinde oynuyorsanız, http://www.wow-europe.com , linklerine tıklayarak girebilirsiniz.

  Account Management adresine girdikten sonra karşınıza accountunuzla ilgili info ve yönetimi ile ilgili linkler görüceksiniz.

  Account Summary

  Hesabınızın kısa özeti açıklanmadadır.

  Change Password

  Şifre değişimini gerektiren işlemler vardır.
  Şifreniz;hesabınızdaki karakterle aynı olamaz,uzunluğu 6 veya 8 karakter uzunluğunda olmalıdır ve karakterlerin hepsi sadece rakamlardan veya sadece harflerden oluşmamalıdır.

  Örnek; yy1234 veya 1234yy

  Change Contact Info
  Accountunuzla ilgili herhangi bir problem oluştuğu takdirde,Blizzard yöneticileri sizinle buradaki bilgiler doğrultusunda irtibata geçiceklerdir.Burdaki bilgilerin hepsinin doğru olması gereklidir.

  Change Subscription
  Bu bölümde ödemeniz gereken abonman ücretinin 1 Aylık,3 Aylık veya 6 Aylık olarak seçebilirsiniz.

  Change Payment Method
  Bu bölümde 2 tane ödeme yapabiliceğiniz metod bulunmaktadır.

  a) Game Card Option
  Pre-Paid Card'ı http://www.wowpazar.com'dan satın alabilirsiniz.

  b) Credit Card Option
  5 tane ödeme kabulu olan kart isimleri verilmiştir. Visa,Electron - Visa,JCB,Maestro ve American Express.Ülkemizde sadece JCB ödeme metodu mevcut değil.
  Visa,MasterCard ve American Express;Bildiğimiz kredi kartı. Herkesin kullandığı, aylık ekstresi olan, CVV2 numarası olan kart.
  Electron - Visa;Bu kartı,herhangi bir bankada hesabı olan herkes alabilir.Bu kart ATM,yani para çekme makinalarında kullanabildiğiniz karttır.Yalnız şunu bilmeniz gerek;bankada hesabınızı açtırdıktan sonra sizinle ilgilenen yetkiliye özellikle "Electron - Visa" olarak belirtin.Başvurunuzu yapıp böyle birşeyi belirtmediğiniz zaman işiniz şansa kalır."Electron - Visa" olarak belirtmediğiniz zaman,"Maestro" kart gönderebilirler.Bu kartla ödeme yapamazsınız."Maestro" kartı olan arkadaşlar,hesabının bulunduğu bankanın müşteri hizmetleri numarsından herhangi bir yetkiliyle görüşüp "Electron - Visa" kart başvurusu yapabilir. Aşşağıda "Electron - Visa" ve "Maestro" kartların resimlerine bakabilirsiniz.

  Full Payment History
  Oyuna başladığınız tarihten bugüne kadar yaptığınız bütün ödemelerin listesi.

  Oyunu installadıktan sonra ilk ay ücretsiz oynayabilirsiniz.Ayrıca kutunun içerisinde 10 günlük misafir oyuncu şifreside bulunmaktadır.İlk 1 ay bittikten sonra,oyuna devam etmek için Blizzard'a aylık 12.99 € abonman ücreti ödemek zorundasınız.
  - Resim Silinmiş.​
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 13 Şubat 2017