Başrollerinde Brad Pitt, Mireille Enos, Daniella Kertesz'in paylaştığı ve bir virüsün insanlık tarihinin gidişatını değiştirişini konu alan World War Z'nin ilk fragmanı yayımlandı.

Yapımcılığını Brad Pitt'in üstlendiği yeni zombi/salgın hastalık konulu sinema filmi World War Z'nin ilk fragmanı yayımlandı. Filmin başrollerinde yapımcılığını da üstlenen Brad Pitt, Mierille Enos ve Daniella Kertesz'i göreceğiz.
Çin'de ortaya çıkan bir virüsün insanları mutasyona uğratması sonucu yaşayan ölüler, ki fragmanı izlediğinizde yaşayan ölülerden çok karıncalara benzediklerini farkedeceksiniz, haline gelen insanlığa karşı verilen mücadeleyi konu alan filmde, Brad Pitt'in ailesini korumaya çalışması da ana tema olarak belirlenmiş.
Aslında filmin senaryosu Max Brooks'un aynı isimli kitabından uyarlandı ve filmin yapımcılığını üstlenen Brad Pitt, kitabıntüm film haklarını satın aldı.
Görünüşe göre insanlar ile mutasyona uğrayan insanlar arasında yaşanan savaşı kronolojik olarak ileri ve geri dönüşlerle, röportajlarla izleyeceğimiz bir film ile karşı karşıyayız diyelim ve 2013 yılında vizyona girmesi beklenen World War Z'nin ilk fragmanı ile sizleri baş başa bırakalım.

FRAGMANLAR

Merakla bekliyorum bakalım en sevdiğim film türü :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Evet bende bekliyorum bunu baya güzel bir filme benziyor

İzliyeceğim.

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Bu Film'i 3-4 Hafta Önce Takip'e Almıştım. Çok Hefesli Şekilde Bekliyorum , Tek Başıma Plazmada İzlemeyi Planlıyorum :D

Takımı
Besiktas
Bu mesaj Swindler rumuzlu uyeden alinti yapildi
Swindler demiş ki:
Bu Film'i 3-4 Hafta Önce Takip'e Almıştım. Çok Hefesli Şekilde Bekliyorum , Tek Başıma Plazmada İzlemeyi Planlıyorum :D
Bende aynı şekilde ama full hd çıkmasını beklerken ölürüz herhalde :D

Advance

Swindler demiş ki:
Ben de Led tvde summer3:

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
Swindler demiş ki:
Katılıyorum Full HD Beklerken Çok Zaman Kaybetcez , Ama Bir Kaç Arkadaşım Video'ları HD Yapabiliyor Çıktığı Zaman Onlara Danışıcam Yapabilirlerse Sizinle Paylaşırım. :beer:

Takımı
Besiktas
Swindler demiş ki:
Bu mesaj Duygusuzz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Duygusuzz demiş ki:
Swindler demiş ki:
Katılıyorum Full HD Beklerken Çok Zaman Kaybetcez , Ama Bir Kaç Arkadaşım Video'ları HD Yapabiliyor Çıktığı Zaman Onlara Danışıcam Yapabilirlerse Sizinle Paylaşırım. :beer:
O hd yapma olayı çok meşakatli ve zor bir durum çakma hd gibi olur o öylede içime sinmez :D

Beklentileriniz fazla olmasin :D

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Swindler

Öğretiyorum
Takımı
Fenerbahce
Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
Beklentileriniz fazla olmasin :D

[ Mesaj mobilden gonderildi MobileDevice ] mobile
Umutlarımızı Yitirmiyoruz cicioe2