1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

World Travel Channel


 1. Apollon

  Apollon rank8

  Kayıt:
  16 Ağustos 2008
  Mesajlar:
  2.027
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Mimarlık

  [​IMG]

  World Travel Channel Hakkında

  World Travel Channel seyahate çıkma olgusunu tüketicilere eğlenceli ve bugüne kadar yapılmayan bir şekilde ulaştırma hedefiyle kuruldu. Kaliteli ve nezih ekranında farklı tatil seçeneklerini harikulade görüntülerle sunuyor. Kanalın bel kemiğini oluşturan seçkin kadro, dünyanın dört bir yanından aldığı görüntülerin en ilgi çekici anlarını usta bir sunumla izleyicilerle buluşturuyor. Titizlikle seçilen tatil yöreleri ve tesislerini, dinamik ve uzman yayın ekibi ile seyircilerine en ayrıntılı biçimde tanıtan World Travel Channel, bununla da yetinmiyor. İzleyicilere, beğendikleri yörelerde diledikleri tarihte bir tatil için nasıl anında rezervasyon yapabileceklerinin ipuçlarını da veriyor.
  Karar aşamasından yola çıkma anına dek tüketiciye yardımcı olmayı prensip edinen World Travel Channel, en uzun ve kapsamlı gezilere bile güvenle çıkılabilmesini sağlamayı hedefliyor. Kanalımız, tatili her kesimden insan için sadece keyfin ve dinlencenin düşünüleceği bir zaman dilimine dönüştürmeyi amaçlıyor.
  Yakın gelecekte mobil ve yerleşik çevrim içi mecralara da yayılmanın alt yapısını kuran World Travel Channel çağdaş medyanın sunduğu tüm olanakları kullanıyor.

  TURKSAT 11096 V 30000 FREKANSINDA

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]