Var mı oynayan?
id:ihamulo

Lemonade demiş ki:
Mirage demiş ki:
Nasıl bir oyun bu anlat ona göre geliriz belki :D
Mesajını daha yeni görüyorum kusura bakma :lol: Abi şimdi nasıl anlatayım iyerek giriş yapıyorum :D Bölye tanklar var işte vurmalık, sürmelik. Güzel oluyor eziklik dönemini atlatabilirseniz. Evde zamanı bol ve sabırlı biri için süper bi oyun.

Oyunda max 10 seviye tank var( 10 ne la? diyebilirsiniz doğal herkes burada silkroad gibi 100 küsür seviyenin oldugu oyundan geliyor :D Ama bir onayın ve görün 100 level gibi gelicek size o :D ). Ülkeler ise Çin, Fransa, İngiltere, Sovyet, Amerika, Almanya. Savaşlar 15 vs 15 bayrak veya base ele geçirme şeklinde.

5 Farklı tank seçeneği var ( Hafif, orta, ağır, topçu, avcı)
Hafif adından da anlasılabileceği gibi zırhı hafif, mühimmatı hafif.. ee bu adam nerden ekmek yiyor? diyorsanız hızını kullanarak keşfettiği düşman tankları ve keşfi sayesinde müttefiklerinin onlara verdiği hasardan

Ağır tank hafifin tam tersi kalın zırhı ağır mermilerle oyunun korkulu rüyası

Orta ortada bunların arası bişey :D

Topçu tank uzun menzilli atışlar yapıyor. Zırhı çok b*ktan, o yüzden mıçınızı sağlama alıp işe koyulcaksınız.(bazılarında engel olmadığı sürece haritanın öbür ucuna kadar menzili var)

Avcı tank tarete sahip olmayan tank çeşiti. yani sadece önünde ki dark bi açıya menzili var tüm tank dönmek zorunda. Ön zırhı çok iyi ve en çok damage sahibi tanklar.

Al bu videoyu izle canın çeksin :D

Biraz canınızı çektireyim.

Direct Download Full Client (Version 8.3) (4.4 GB)
idm ile iniyor

torrent

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mirage demiş ki:
Nasıl bir oyun bu anlat ona göre geliriz belki :D
Mesajını daha yeni görüyorum kusura bakma :lol: Abi şimdi nasıl anlatayım iyerek giriş yapıyorum :D Bölye tanklar var işte vurmalık, sürmelik. Güzel oluyor eziklik dönemini atlatabilirseniz. Evde zamanı bol ve sabırlı biri için süper bi oyun.

Oyunda max 10 seviye tank var( 10 ne la? diyebilirsiniz doğal herkes burada herkes silkroad gibi 100 küsür seviyenin oldugu oyundan geliyor :D Ama bir onayın ve görün 100 level gibi gelicek size o :D ). Ülkeler ise Çin, Fransa, İngiltere, Sovyet, Amerika, Almanya. Savaşlar 15 vs 15 bayrak veya base ele geçirme şeklinde.

5 Farklı tank seçeneği var ( Hafif, orta, ağır, topçu, avcı)
Hafif adından da anlasılabileceği gibi zırhı hafif, mühimmatı hafif.. ee bu adam nerden ekmek yiyor? diyorsanız hızını kullanarak keşfettiği düşman tankları ve keşfi sayesinde müttefiklerinin onlara verdiği hasardan

Ağır tank hafifin tam tersi kalın zırhı ağır mermilerle oyunun korkulu rüyası

Orta tank da hafif ve ağır arası bişey :D

Topçu tank uzun menzilli atışlar yapıyor. Zırhı çok b*ktan, o yüzden mıçınızı sağlama alıp işe koyulcaksınız.(bazılarında engel olmadığı sürece haritanın öbür ucuna kadar menzili var)

Avcı tank tarete sahip olmayan tank çeşiti. Yani sadece önünde ki dar bir açıya menzili var tüm tank dönmek zorunda. Ön zırhı çok iyi ve en çok damage sahibi tanklar.

Al bu videoyu izle canın çeksin :D

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Lemonade demiş ki:
Kısaca wizard tarzı :lol:

Pekii dosya boyutu ne kadar ve birlikte oynayabileceğimiz bir oyun mu?Vurmalı kırmalı demişsin ne yani oyunun başında bir haritaya bizi atıyor biz sağa sola mı sıkıyoruz?

Mirage demiş ki:
Lemonade demiş ki:

Pekii dosya boyutu ne kadar ve birlikte oynayabileceğimiz bir oyun mu?Vurmalı kırmalı demişsin ne yani oyunun başında bir haritaya bizi atıyor biz sağa sola mı sıkıyoruz?
Yüklü hali 12gb. Oyun da Türkçe dil desteği var bu arada söylemeyi unuttum. İstersen arkadaşlarınla birlikte savaşa girebiliyorsun da tam nasıl oluyor bilmiyorum hiç arkim yok :cry: klan savaşları var onlar aynı sroda kale savaşı gibi çok dehşet ama o günleri görmek için eziklikten kurtulmak lazım :D

Lemonade demiş ki:
Mirage demiş ki:
Lemonade demiş ki:

Yüklü hali 12gb. Oyun da Türkçe dil desteği var bu arada söylemeyi unuttum. İstersen arkadaşlarınla birlikte savaşa girebiliyorsun da tam nasıl oluyor bilmiyorum hiç arkim yok :cry: klan savaşları var onlar aynı sroda kale savaşı gibi çok dehşet ama o günleri görmek için eziklikten kurtulmak lazım :D
Eheeey sen bu oyunu yazdan beri oynamıyor musun ya :D Gelirsem arkamız sağlam olur diyordum :cry:

Abi yazın oynuyordum ama aynı srodaki eziklik süreci gibi :lol: hatırla sroya ilk basladıgın günleri ne cabuk unuttun bütün buildlerin skillerini açtığını :mrgreen:

Sonracığıma pcim olmadığı için 1. dönem oynayamadım. 1 aydır tekrar oynuyorum zaman buldukca gel arkan sağlam senin :wink1: :wink1:

Lemonade demiş ki:
Abi yazın oynuyordum ama aynı srodaki eziklik süreci gibi :lol: hatırla sroya ilk basladıgın günleri ne cabuk unuttun bütün buildlerin skillerini açtığını :mrgreen:

Sonracığıma pcim olmadığı için 1. dönem oynayamadım. 1 aydır tekrar oynuyorum zaman buldukca gel arkan sağlam senin :wink1: :wink1:
Yakı0n hanyyy :wink1: :wink1: :wink1:

Yanlış bulmadıysam 1.8 gb falan lazımmış herhalde öyle mi?Belki hafta sonuna gelirim belli olmaz :D Bu arada illa kendi launcher'ı ile mi indirmek lazım.Başka yolu yok mu bunun?

Mirage demiş ki:
Lemonade demiş ki:

Yakı0n hanyyy :wink1: :wink1: :wink1:

Yanlış bulmadıysam 1.8 gb falan lazımmış herhalde öyle mi?Belki hafta sonuna gelirim belli olmaz :D Bu arada illa kendi launcher'ı ile mi indirmek lazım.Başka yolu yok mu bunun?
Direct Download Full Client (Version 8.3) (4.4 GB)
idm ile iniyor

torrent

Gece açık bırak işte pcyi :D

hatta dh'de 8000 küsürlük yoruma sahip taktik paylaşım konusu bile var :D

http://forum.donanimhaber.com/m_41879806/mpage_1/key_/tm.htm

Evden indiremem hiç bro :D Bir de Nvidia 6500 ekran kartı ile çalışır mı ki acaba? Diğerleri tutuyor da

wot sorunlu beyler hata veriyo gelin tera online a (oyunu karalama cabalari vol 843268)

ps: benim laptopta fn f2 yapip ekrani kapattimmi calisip calismadigini anlamiyolar bile:D

Lemonade demiş ki:
abi gece pc yi açık niye bırakmıyorsun ebeveyn kontrolune mı takılıyor :lol:
Öyle oluyor :lol: Cuma'ya kadar gelirim herhalde ya.Tabii o zamana kadar TWD Ep-5'i bitirebilirsem :twisted:

@Collapse

Hocam 20 gb tek başına bütün kotayı yer :lol: Hani internet kafeden falan çekeyim diyeceğim de hiçbirinde yüklü değildir.

gel ben sana msn den yollarim :D

dvdye yazip kargoya versem 6 dvd eder :D

Mirage demiş ki:
Lemonade demiş ki:
abi gece pc yi açık niye bırakmıyorsun ebeveyn kontrolune mı takılıyor :lol:
Öyle oluyor :lol: Cuma'ya kadar gelirim herhalde ya.Tabii o zamana kadar TWD Ep-5'i bitirebilirsem :twisted:
haha liseli seni , banada cok karısıyorlardı o zamanlarda :p :mrgreen:

Bi yolunu bulursun sen hadi gözünü seviyim.

@Mehmet
abi biraz ugrassan silsen formatlasan bişeyler yapsan olacaktı yav

Yukarı Alt