1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

World Of Battles Klan Kurmak.. (Clan)


 1. eko17

  eko17 rank8

  Kayıt:
  19 Ocak 2013
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  [​IMG]

  Merhaba arkadaşlar. Bu yazımda sizlere World Of Battles Orta Çağ'ın Çöküşü'nde klan kurulumunu, bir klan liderinin yetkilerini ve bir klana dahil olabilmeniz için gereken herşeyi anlatacağım.

  Öncelikle bir klan kurabilmeniz için 15. seviyeye ulaşmanız gerekmektedir. 15. seviyeye ulaşan her oyuncu bir klan kurmaya hak kazanır.

  Bir klan mensubu olabilmek için ise en az 7. seviyeye ulaşmanız gerekmektedir. 7. seviyeye ulaşan bir oyuncu, herhangi bir klane başvuruda bulunabilir ve klani ile birlikte Dünya Haritasını daha erken tanıma fırsatına varabilirler.

  Klan Nasıl Kurulur? (Clan)

  Yukarıda da bahsettiğim gibi öncelikle klan kurabilmek için 15. seviyeye ulaşmanız gerekmektedir. İlgili seviye ulaştıktan sonra şu şekilde klan kurulumunu yapabilirsiniz.

  15. seviyeye ulaştığınızda "Kişisel Danışman" size bir uyarı da bulunacaktır. Burada "Bir Klan Oluştur" kısmına tıklıyoruz.


  Ardından karşımıza Klan ismi, simgesi, açıklaması, harita üzerindeki rengi gibi özellikleri belirleyeceğim bir ekran geliyor.


  Bu kısmıda Klan Adı :Örnek Klan Önerisi: ÖRN (3 harfli bir kısaltma) ve Klan Tanıtımı : Örnek Klanımızda Küfür yoktur gibi ...  Bütün bilgileri doldurduktan sonra "Sonlandır" tuşuna bastığımız da klanımız artık faaliyete geçmiş bulunuyor.  Ve ARTIK KLANINIZ AÇILMIŞTIR...  Teşekkürler..