ya ne yaparsak yapalım olmuyor.. Ok gelmiyor bi kere geldi ondada c9 bile değil ekran hatası yedim yaf adam gibi bi kasamadık gitti Mad

BEyler Bu psro nun sitesine nasıl girecegiz Bileniniz VArmı ACil Sifreyi Değişmem lzm

Jacabo demiş ki:
verdiğim bilgileri uygulayan yok sanırım Rolling Eyes
Fail nasıl verdircem yani onu ark yapıodu error yada undergoing yiyorum diodu 1 dk okuyum tekrar deniym bi Girerse Allah Razı Olsun Girmezsede Hepimizden Razı Olsun extraokk

XanJouLo

Öğretiyorum
xglspyxgl demiş ki:
Jacabo demiş ki:
verdiğim bilgileri uygulayan yok sanırım Rolling Eyes
Fail nasıl verdircem yani onu ark yapıodu error yada undergoing yiyorum diodu 1 dk okuyum tekrar deniym bi Girerse Allah Razı Olsun Girmezsede Hepimizden Razı Olsun extraokk
Fail vermesini sağlayabiliom da ne olacak Fail verince ?

Sabah 10:22 den Beri Work Ok Gelmedi Cıldıracagımmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Work OK! Getirmek İsteyen Arkdaslar için Güzel bir Bilgi Ve ya Tavsiye Siz nasıl Arzu ederseniz :lol:

*Bi Kere Kendinize Sorunuz ben Bu oyuna Girmek istiyormuyum
*Girmek istiyorsam Başlama Vakti şimdidir
*Hemen Herşeyi Kapatacaksınız Sadece Easy2Game Programını Açacaksınız
*Ve Vakit Kaybetmeden Hızlı Bir Şekilde Denyeceksiz Aklınızdan Herşeyi Silecek Sadece Test Tuşu ve Work Ok'u Göreceksiniz
*Work ok Geldi Oyuna Gireceksiniz Küçük Bir Uyrarı Çogu zaman oldu bende İlk defada C9 verebiliyor Bu Sizi Yıldırmasın Tekrar Deneyin
*Dipnot Ya 11 ve ya 12 Denyeyin Fark etmez Ama bi Tanesini Seçin Sonuna Kadar Gideceksiz

Total Zaman Benim denemelerimde MAX : 30 dk oldu

SaygılarımLA

ulan be demın resım bolumune bakıyordum test tusuna bastım gectım hala resımlere bakıyordum bı baktım work ok gelmıs ama zaman gectıgı ıcın gıremedımmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Mad Mad Mad Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Yukarı Alt