guildsiz kaldık inşallah oncekı guild bidaha toplanır (((O__o))) ZzK3R3MzZ

WoLkE yı Caldıkları Icın The Others Guıldını O Kuramaya Bılır Ama Su An Zaten 1 Tane TheOthers Guıldı Var.. KæßuS adlı Arkadasımız TheOthers Masterıdır..:wink1:

d0d0can demiş ki:
WoLkE yı Caldıkları Icın The Others Guıldını O Kuramaya Bılır Ama Su An Zaten 1 Tane TheOthers Guıldı Var.. KæßuS adlı Arkadasımız TheOthers Masterıdır..:wink1:
Ama Wolkeden Sonra Kuran TheOthers Die EvryBdy Olması Lasımm!.

beyler TheOthers guildi var
ben şu anda oyunu oynuyorum yep yeni bi charla fakat daha isim vermıyorum biraz yükselim unutmayın ki hepiniz cok sevıyorum hepinizin yanındayım kabus adlı arkadaşla konusucam gereken para ve yha herneyse onu verip masterlıgı ıstıyecem yep yenı bi devrim yaratıcaz hepinizin katkılarıyla tabiki bunlar tek kişi olmaz tek yürek halinde koyu sohbet ve sıkı arkadaşlıgın önune kimse gecemez :beer:

Arkadaslar Guildimis 4lwldır ama en yakın samnda 5 lwl olcas eskisi gibi Nickim Sharkman guilde gelmek isteyenler bana pm atabilir arada wolke kardesimde carıma gidiyo haberinis olsun :wink1: onada raslayabilirsinis

TheOthers Guildi 5 lwl olmustur gelmek isteyenler bana yani Sharkman a pm atabiir genelde en cok online ben oluyorum :)

Yukarı Alt