1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Wolf Team


 1. kalforever

  kalforever rank8

  Kayıt:
  20 Aralık 2010
  Mesajlar:
  33
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  GamePlay Video

  Wolf Team hızlı tempolu bir ücretsiz MMOFPS'dir. Oyunu oynarken insan ya da kurt şeklini alabiliyorsunuz. İnsan olarak bir sürü silah kullanabiliyorsunuz. Kurt olarak ise silah kullanamıyorsunuz ama yakın mesafede çok hızlı ve güçlüsünüz.

  İnsan ve kurt arasında şekil değiştirebilme yeteneği Wolf Team'e diğer klasik shooter oyunlarından ciddi bir farklılık kazandırıyor. Kurt formunda mermi derdiniz yoktur. Kurtlar duvarlarda yürüyebilir ve bu özellik onlara beklenmedik saldırılar yapma avantajı verir. Bu oyunda kurtlar arasında seçim yapma şansınız da var. Mesela hayalet kurdu seçerek görünmezlik özelliği kazanabilirsiniz.

  Wolf Team'in bir çok oyun modu vardır. Deathmatch, Conquest Mod bunlardan birkaçı. Conquest Modda arkadaşlarınızla takım halinda savaşıp ele geçirebildiğiniz kadar çok üs ele geçirmeye çalışırsınız. Bir diğer oyun modu ise Yıkım Modu. Bu modda amaç karşı tarafın üslerini yok etmektir. Tabi en iyi olmak için en iyi silaha sahip olmalısınız. Oyunda ilerlerken çok geniş bir silah kataloğu kapılarını size açar.

  Bu oyunu bize sunduğu için Aeria Games'e teşekkür ediyoruz.

  Wolf Team is a fast paced free 3D MMOFPS that features the ability for players to transform between playing as a Human or as a Werewolf. Humans have an assortment of weapons available at their disposal giving them an advantage at a distance. Wolves on the other hand have no ranged attack but are faster and stronger than their human counter parts.

  The ability to switch between human and wolf at any time adds a new element of strategy to Wolf Team over other traditional online shooter games. Players will never need to worry about running out of ammunition because Wolves have their own distinct advantages such as running on walls and dropping in on other players unexpectedly. In certain modes players can even play as other types of wolves such as ghost wolves that can turn invisible.

  Wolf Team has several addictive game modes to choose from ranging from the traditional deathmatch style to Conquest mode that allows players to work in a team to capture as many bases as possible, and Destruction mode where one team tries to blow up the other team's base. The game also features a large selection of weapons players can acquire as they progress through the game. This online game is totally free.

  Thanks to Aeria Games for this great game.

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 2. B7B

  B7B rank8

  Kayıt:
  26 Mart 2010
  Mesajlar:
  1.136
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Okul Kitap Ders
  Şehir:
  Camiye gittim 5dk sonra dönücem
  Anlatım alıntı galiba yada resimler çok eski.
  Ps: Teşekkürler