Takımı
Seçiniz...
Arap harıtaları 125 skiller yeni moblar yeni uniq'ler falan iyi güzelde arap karakterler ve silahları nerede ben bunu çözemedim [horny21

Takımı
Besiktas
CooL AngeL demiş ki:
Arap harıtaları 125 skiller yeni moblar yeni uniq'ler falan iyi güzelde arap karakterler ve silahları nerede ben bunu çözemedim [horny21
Merak edilen o silkroad'ta uzun zamandır arap muhabbeti dönüyor eğer sadece lvl sınırı artacak yeni harita skill vs gelecekse çok kötü olur joymax'ın bu konuda bir açıklama yapması lazım

Duygusuzz demiş ki:
CooL AngeL demiş ki:
Merak edilen o silkroad'ta uzun zamandır arap muhabbeti dönüyor eğer sadece lvl sınırı artacak yeni harita skill vs gelecekse çok kötü olur joymax'ın bu konuda bir açıklama yapması lazım
bencede bir açıklama yapması lazım arab charlar gelcekmi yoksa sade lwl ve haritamı artacak

Takımı
Seçiniz...
Duygusuzz demiş ki:
CooL AngeL demiş ki:
bana kalırsa dediğin gibi olacak uzun süre oyalıcaklar ve bi harıta cıkıcak ve lvl sınırı artıcak arap ırkı deil arap harıtası gelıcek diye düşünüyorum bu dusuncemın nedenını sorarsanız pwp sw lerde bu harıta eklenmiş yeni skillerde eklenmiş videoda gördüğümüz gibi ve yeni unıqler de eklenmıs ama arap ırkını ekliyememişler belkide arap ırkı olmadığı içindir sin: cool2:

Pismaniye demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
CooL AngeL demiş ki:
bencede bir açıklama yapması lazım arab charlar gelcekmi yoksa sade lwl ve haritamı artacak
bence gelmeyecek neden derseniz eu gelemden önce düşünün sitedeeu karakterlerii koymuşlardı arka plana fln öyle birşey görebiliyormusunz :)

Takımı
Seçiniz...
S4YKLO demiş ki:
bence gelmeyecek neden derseniz eu gelemden önce düşünün sitedeeu karakterlerii koymuşlardı arka plana fln öyle birşey görebiliyormusunz :)
Bencede summer2:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Islam diye bir sekme var sro dosyalarinda. SrEmu kurcalarken fark etmistik. Lakin karakterleri ve skilleri oyuna dokememistik ki bu zaten imkansizdi sremu zamaninda kim ne yapabilmis ki adam gibi. Hic bir sey bilmeden server kurduk diye eglenirdik :)

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
- Resim Silinmiş.

2009 konusundan bir gorsel

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Xperyon

Bilgiliyim
Geleceği belli fakat düşüş sırasında biranlık patlama yapmak istiyorlar bunun içinde önceden oyundaki player sayısını biraz arttırmaları islam charları falan filan diye sağlam reklam yapmaları lazımki buda bizim sayemizde yapılıyor.

@S4YKLO

Önceden ne yaptıysa şimdide öyle yapacak diye birşey yok yani tabiki tarih belli değil sadece varsayımlara göre hareket ediyoruz ama islam dosyaları bile görünüyorsa demekki gelecek :popcorn:

Melkor demiş ki:
Geleceği belli fakat düşüş sırasında biranlık patlama yapmak istiyorlar bunun içinde önceden oyundaki player sayısını biraz arttırmaları islam charları falan filan diye sağlam reklam yapmaları lazımki buda bizim sayemizde yapılıyor.

@S4YKLO

Önceden ne yaptıysa şimdide öyle yapacak diye birşey yok yani tabiki tarih belli değil sadece varsayımlara göre hareket ediyoruz ama islam dosyaları bile görünüyorsa demekki gelecek :popcorn:
2009 dan bu yana ha gelice ha gelicek diye bekliyoruz sene oldu 2012 hala bir umut beklıyoruz ama bence joymax birşey yapıcaksa reklamını aylar önceden yapmaya başlar bunu eu da görmştük ama inş. ben yanılıyorumdur :)

Yukarı Alt