arkadaşlar öncelikle 110 lv wizz-bard charım var ve ben bunu wizz-warlock yapmak istiyorum yapmamın sebebi de pwp de olsun fortress war da olsun unique lerde olsun harika bir ölüm makinası resmen çok güzel yönleri var kasılmak istersen tak staff ı gir pt ye kasıl sizce nasıl bu build sw nizde yapan varmı ? eksileri artıları neler yardımcı olurmusunuz sro masters ler ty :beer:

Wizard warlock olurmu ya 110 lvo lmuşun öğrenemedinmi daha berbat bi seçim olur ...

BayPipo demiş ki:
Wizard warlock olurmu ya 110 lvo lmuşun öğrenemedinmi daha berbat bi seçim olur ...
olur canım olur tabi senin 110 lv charın olmadıgı için charlardan anlamıyosun :coffee:

Kitty

PaskaLBamya demiş ki:
BayPipo demiş ki:
olur canım olur tabi senin 110 lv charın olmadıgı için charlardan anlamıyosun :coffee:
gzel olr aslnda cnm arkadaşm ama şu holy spellin resist olayı her zmn bisoru işareti bırakıyo :/ bnm de 48 lvl vardı warlock bard ama önüme gln charda holy spell olacak debufflayamayacağım korkusuyla bıraktm :D

PaskaLBamya demiş ki:
BayPipo demiş ki:
106 lv charı mvar 60 captan beri sro oynuyorum senden daha tecrübeli oldugumdan eminim wizard warlocka çevir charını bakalım nsaıl olucak :thumbsup:
p

wizz warlock yapmandaki amaç nedir??? pvp mi? wizzz pvp charı değildirrrrrrrrrrr öğrenin şunu :)))

Olur kardeşim. Kaç tane yan skilli olmayan wizard biliyorum almanlardan. Ve gayette güçlüler. Partyde kastıkları için full, zaten bard'ın ve clericin bütün yararlarından faydalanıyorlar, o zaman niye boş boşuna sp kasıyım ki diye düşünüyorlar. Bence çok güzel olur, pvp'de alamayacağın kişi kalmaz.. Yanına da bir bard cleric alırsan(ki party ile kasıyorsan buna bile gerek yok) tadından yenmez..

NoMoreLove demiş ki:
Olur kardeşim. Kaç tane yan skilli olmayan wizard biliyorum almanlardan. Ve gayette güçlüler. Partyde kastıkları için full, zaten bard'ın ve clericin bütün yararlarından faydalanıyorlar, o zaman niye boş boşuna sp kasıyım ki diye düşünüyorlar. Bence çok güzel olur, pvp'de alamayacağın kişi kalmaz.. Yanına da bir bard cleric alırsan(ki party ile kasıyorsan buna bile gerek yok) tadından yenmez..
düşüncelerimiz aynı seninle hocam :buddha: :buddha: pvp de sleep i at adamın etrafında dolaş makara:

Kitty demiş ki:
PaskaLBamya demiş ki:
BayPipo demiş ki:
gzel olr aslnda cnm arkadaşm ama şu holy spellin resist olayı her zmn bisoru işareti bırakıyo :/ bnm de 48 lvl vardı warlock bard ama önüme gln charda holy spell olacak debufflayamayacağım korkusuyla bıraktm :D
fortress war da bu build i düşünmeyi denesen :thumbsup:

Kitty

ne fortress warı cnm arkadaşm ben cave'i göremedm :D -.-

Kitty demiş ki:
ömür'ün çarı vardı bende 2 tane bitanesini sattım dı çok kızdı hihihihi :mrgreen: :mrgreen:

bitane daha var gel gaia da oyna istersen :beer:

Kitty

PaskaLBamya demiş ki:
Kitty demiş ki:
ömür'ün çarı vardı bende 2 tane bitanesini sattım dı çok kızdı hihihihi :mrgreen: :mrgreen:

amann boşver vaktm yok ki :D sağol yine de bidenem :kalp: :muck: ynlş anlama triptonic de charını veriyodu oynayaym diye onu da istemedm makara: :nod:

Kitty demiş ki:
PaskaLBamya demiş ki:
Kitty demiş ki:

amann boşver vaktm yok ki :D sağol yine de bidenem :kalp: :muck: ynlş anlama triptonic de charını veriyodu oynayaym diye onu da istemedm makara: :nod:
char benim değil ki hihiihihii ömür BANK makara: makara:

Yukarı Alt