arkadaslar wizzda fear ve ıttırme skıllerını 1 kez up yapsak yeterlımı yoksa sureklı max mı olması gerekıyo ben 107 lerde 1 kere up ladım gayet gzl ıttırıyo ve fear verıyo ama sızlere sormak ıstedım yınede fear ve ıttırme skılının max olması tutma ıhtımalını arttırırmı?

bi sorun daha var ben wizard bardım sw dekı cogu wiz bard cleriğe donmeye basladı ben cleric sevmıyorum onların aksıne bı yol ızlemeye karar verdım cleriğe donmektense zorlandıgım yerde bardın atak ve bufflarını acıp harp ıle devam etmeyı dusunuyorum gerek pvp de gerekse solo da sızce daha mı ıyı olur nsl olur bı yardım edın bana şımdıden tşk ederım

Takımı
Besiktas
Hacım bu soruyu önce şuna göre cevaplayacağım. Unique mi yapıyorsun yoksa Pvp lerimi daha çok tercih ediyorsun ?

Eğer pvp isen, 1- Cleric olmalısın (en azından bufflarla recovery ile felan dayanıp zorlamak için.)
Eğer unique peşinde koşuyorsan kendinden düşük unq ler (misal 90 levelsin gidipde shaitan kesemezsin, lord kesemezsin partyin yoksa.)
İleride powerlevel düşünüyorsan, bard FTW. :wink1:

uniği daha cok sewıyorum pvp acıgımıda bard ıle kapatmak ıstedım bardın atak ve bufflrnı acarak olmaz mı?

Takımı
Besiktas
Oohooo 105 olucaksan çok zorlar seni. Bana sorucak olursan; Wizz/Cleric ftw.

Yukarı Alt