benim okul donemi icinde kasmaya basladıgım bi wizz carım vardı.
carıma 250k sp kastım ve full int yaptım o zmanlar neye nekadar sp gerektigini biliyodum ama suan hicbiri aklımda yok cunku yaklasık 3 aydır oynamıyordum.
ben artık sp kasmaktan yoruldum bi kac tane sorum var
öncelikle carım wiz/cleri
benım ileride zorluk cekmeden lw'mde skillerimin acık olması icin kac (m) sp toplamalıym?
presiz sp toplamanın uzun surdugunu biliyorum plus + ticket ile 1 ay icinde kac (m) toplarım ve kac lw alırım?
ve ileride carımı satmak veya takas etmek istiyorsam carımın en az kac sp ve lw'de olması gerekir.
birde son bi sorum olcak pre plus ve ticket 'e neden aynanda aktif etmeyin diolar

beyler sizce wiz/clerimi yoksa wiz/bard mı sırf hızlı kosma icin bard derseniz oyunda saten speed pot satılıyor.
baska neden wiz/bard seciyolar
bence wiz dezavantajı yavas pot basması o yüzden cleri oldugun zman hic olmazsa dezavantajını ortadan kaldırmıyormusun!

Canova

cleric tek çok rahat kasılır. bard bence noise için seçiliyor. birde bard lar party de avantajlı çünkü örneğin bi 110 pt ye girdiğin zaman 2tane bard gerekiyor fakat cleric den bir tane yeriyor. eğer çok sp kasıcaksan cleric aç, ama ben sp kasamam sıkılıyorum dersen bard aç cleric e göre daha az sp harcar attack skillerini falan açmadığın sürece.

wiz/cleri daha cok sabır gerektiriyor ve tek kasmak icin birebir yanı peki dier sorularımın cvplarını bilen yokmu

beyler plus pre ile calısıan ticket item mailde hangisi oluyor cozemedim :S tüketici>özele girince ilk 4 den hangisi plus ile calısıyor?

emre3200 demiş ki:
beyler plus pre ile calısıan ticket item mailde hangisi oluyor cozemedim :S tüketici>özele girince ilk 4 den hangisi plus ile calısıyor?
beyler bu sorunun cevabı acıl lazım lütfen yardım

Yukarı Alt